Yuppi

5 TOP zabaw dla dzieci do 3 lat!

Aby stworzyć uroczystość urodzinową, którą Twoje dziecko pamiętać będzie przez lata, nie musisz szukać drogich opcji. Najprostsze pomysły na przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu mogą być równie zabawne i ekscytujące. Dziś przedstawimy Wam 5 świetnych zabaw dla najmłodszych dzieci.

Impreza muzycznaMuzyka to zawsze świetny pomysł na każdą imprezę. Przygotuj specjalną playlistę dostosowaną do wieku dzieci, które pojawią się na przyjęciu urodzinowym Twojego malucha. Przypomnij sobie, przy jakich kawałkach najlepiej bawi się Twój szkrab, a także stwórz proste choreografie do zabawnych piosenek dla dzieci. Klaskanie w rączki, podskakiwanie czy wspólne kołysanie się, na pewno spodobają się maluszkom. Podpowiedzią będą także gry i zabawy dla dzieci, które znajdziesz na YT.

Urodzinowe ciastoCzas krojenia ciasta może być główną atrakcją imprezy, jak sprawić, aby ten moment był naprawdę szaloną zabawą? Zamiast kroić ciacho, pozwól dzieciom samodzielnie wykroić sobie kawałek słodkości plastikowym nożem. To pozwoli im na własną decyzję i wprowadzi nową umiejętność do ich życia. Niby takie to zwykłe, ale uwierz dzieci docenią tę swobodę i obdarują Cię wielkim uśmiechem.

Dmuchanie bąbelkówNiejednokrotnie przechadzając się po rynku wielu miast, zauważyłam, że dzieci kochają bańki mydlane. Wystarczy trochę wody z płynem, linki lub oczka, aby wydobyć z nich mieniące się w tysiącach kolorów bąbelki. Uwierz, te nasze małe szkraby mogą spędzać wiele, wiele minut na pogoni za bakami, rozbijaniu ich i robieniu. Jeśli dzieci na przyjęciu urodzinowym są większe, możesz ogłosić mały konkurs, na zrobienie największej bańki. Nagrodą może być, na przykład pudełko pełne słodkości. Mhmmm fajnie, co?

Przynieś swoją ulubioną pluszową zabawkęPoproś wszystkich zaproszonych gości, aby na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka zabrali ulubionego misia lub lakę. Stwórzcie podczas wspólnej zabawy tor przeszkód, które będzie musiał pokonać każdy pluszowy przyjaciel uczestnika imprezy. Przygotuj dla wszystkich dzieci drobny podarunek, jako nagrodę za udział w wyścigu.

Impreza pełna kształtówNajmłodsze dzieci, czyli te do 3 roku życia, w tym wieku rozumieją proste kształty, na przykład koło. Zorganizuj imprezę właśnie z motywem przewodnim koła. Na podłodze rozłóż talerzyki na ciasto i kubeczki do picia tak, aby wszystkie dzieci siedziały w kole. Może posłużyć Ci do tego, na przykład hula-hop, lub po prostu rozłóż poduszki do siedzenia tak, aby tworzyły koło. Jeśli masz dmuchany basen, włóż do niego plastikowe kulki, wymieszane z kulkami zrobionymi z papieru. Jedną z manualnych zabaw kształtujących rozum dzieci, może być wspólne zgniatanie kolorowych kartek papieru, tak aby utworzyć z nich kulki. Takimi papierowymi kulkami następnie możecie zorganizować bezpieczną i zabawną bitwę na kulki.


 
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group