Yuppi

Butelkowa zieleń a stół weselny / na przyjęciach - Inspiracje

Butelkowa zieleń to nadzwyczajna barwa, która swoim charakterem nadaje każdemu wnętrzu wyniosłość a jej mocny, choć łagodny przez swoją naturalną kolorystykę wdzięk z pewnością ukoi każdego uczestnika Twojej imprezy. Ciemna zieleń w Twoim otoczeni sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, luksusowo, prestiżowo. A co jak nie przyjęcia, jest idealnym momentem na takie właśnie uczucia? Dziś przedstawiamy stoły weselne i słodkie stoły w kolorach butelkowej zieleni, które są centralnym miejscem każdego okolicznościowego spotkania. 


Sprawdź dekoracje urodzinowe -> Przejdź

Butelkowa zieleń jako kolor przewodni na Twoim przyjęciu.

Bez względu na to, czy planujesz organizację wielkiego przyjęcia weselnego, urodzin dziecka czy jubileuszu swojej firmy, butelkowa zieleń jako kolor przewodni sprawdzi się w każdej sytuacji doskonale. 


Sprawdź dekoracje i akcesoria ślubne -> Przejdź

- Dlaczego? 
- A dlatego, że jest to jeden z kolorów naturalnych, czyli takich, które możemy doświadczyć za oknem w parku, lesie czy ogrodzie. 
- Czy to ważne? 
- Oczywiście! Naturalne kolory pozwalają nam na spokojny odbiór i relaks w ich otoczeniu. Przypomnij sobie wiosenny spacer po budzącym się do życia lesie...Miło prawda?

Przechodząc jednak do konkretów... Nakrycie stołu weselnego (na przykład), to ważna sprawa podczas planowania ozdób, jakie będą grały pierwsze skrzypce na przyjęciu. Zacząć powinniśmy od tego, jaki kształt i format mają meble, które będą bazą dla aranżacji dekoracyjnej. 

Wybierając okrągłe stoły możemy skupić się nie tylko na tym co będzie działo się w obrębie danego talerzyka, ale i centralnej części blatu, do której goście mogą mieć ograniczony dostęp. Przy stołach klasycznych, prostokątnych najczęściej wybieraną opcją na dekoracje, są długie bieżniki biegnące w wzdłuż całości mebla. 

Butelkowa zieleń i złoto. To połączenie kolorystyczne bardzo często występuje przy dekorowaniu stołów. Ciemny kolor zieleni plus intensywnie złoto, nadaje całości blasku i wyrafinowania. Takie rozwiązanie znajdzie swoich wielbicieli wśród osób, które marzą o pałacowych wnętrzach na swoim przyjęciu. Zasłane ciemnymi obrusami stoły, na których ustawione zostały złote naczynia i dekoracje, zabiorą gości do bajecznej krainy, rodem z Baśni Andersena.

Butelkowa zieleń i biel.


Sprawdź dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą -> Przejdź

Klasycznie rzecz ujmując, nie ma nic piękniejszego niż biel, szczególnie na ślubie, chrzcinach czy komunii. Barwa ta oddaje spokój i niewinność, ale także świetnie komponuje się ze wszystkimi kolorami. Od jasnych pasteli, po ciemne charaktery. Połączenie bieli z butelkową zielenią, da nam bardziej klasyczny motyw, podkręcony naturą i lekkością. Ciemne barwy na stole stworzą ciekawy kontrast i kontury dla tego, co będzie się za moment działo w obrębie stołu. Użycie ciemnozielonych serwet czy minimalistyczne akcenty w postaci świeczników, czy liści, świetnie podkreśli niebiańskość wydarzenia.

Butelkowa zieleń i styl boho.No właśnie, pierwszym skojarzeniem butelkowej zieleni na przyjęciu w moim przypadku było BOHO. To idealny styl dla osób, które lubią naturalne dekoracje i klimat przepełniony trawami, akcentami leśnymi czy wiejskimi. Ciemna zieleń idealnie oddaje kolory liści i późnojesiennych traw, co wybitnie łączy się z ciepłymi kolorami beżu, brązu, musztardy czy burgundy. W tym przypadku nie musimy obawiać się mdłości w dekoracjach. Do butelkowej zieleni bardzo dobrze przypadną kolory winne, ciemnokrwiste, które wywodzą się z tej samej gamy barw co ciemna zieleń. 

- Czy takie połączenie nie będzie za mroczne?- Wszystko zależy od tego, w jaki sposób podejdziesz do reszty w swojej aranżacji stołu. Wybór, chociażby obrusu, lub rezygnacja z niego na poczet odsłonięcia faktury mebla może mieć kluczowe znaczenie w boho. Przy jasnych kolorach nie będzie to problemem. Jednak kiedy postanowisz wybrać ciemnozielone obrusy i zarzucić je podobnymi kwiatami, serwetami czy dekoracjami, może okazać się to bardzo ciężkie. Przy wyborze ciemnych dodatków warto pomyśleć o tym, aby lekko rozjaśnić tło, na których będą prezentowane.Boho stół weselny z elementami butelkowej zieleni to genialne rozwiązanie dla wersji budżet. Dzięki możliwościom, jakie daje ten styl, samodzielnie jesteś w stanie stworzyć fantastyczną aranżację, która podbije serca gości. Udaj się do lasu na spacer i przynieść zbiory w postaci: gałęzi, liści, szyszek, mchu. Zainspiruj się naszymi pomysłami i ułóż je w taki sposób, aby stanowiły spójną i piękną całość. To nie takie trudne :)  
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group