Yuppi

Złoto, Srebro czy Różowe Złoto - komunijne inspiracje

Połyskujące kolory złota, srebra czy różowego złota, to świetne rozwiązanie na każdym przyjęciu. Blask dodaje elegancji, a wszechstronność łączenia metalicznych odcieni sprawia, że dają nam mnóstwo możliwości dekoracyjnych. Dziś, jako że mamy Maj, skupimy się na ozdobach związanych z przyjęciem komunijnym, które szczególnie w tych trudnych, pandemicznych czasach powinno być wyjątkowe i zapamiętane jako piękne przeżycie. Zapraszamy po wiele inspiracji na aranżacje komunijne w metalicznych kolorach.Dekorować przyjęcie komunijne możemy na wiele sposobów. Prawdo podobnie w tym roku postawicie na rodzinne spotkania w domowym zaciszu. Nie oznacza to jednak, że nie może być ono piękne i zjawiskowe.

STÓŁ KOMUNIJNY I TORT

Oczywiście na każdym przyjęciu nie zabraknie takiego elementu jak stół pełen pysznych dań i słodkości. To właśnie przy nim zgromadzi się najbliższa rodzina i przyjaciele dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Możesz pozwolić sobie tutaj na pełną dowolność. Świetnie sprawdzi się zarówno połyskujący bieżnik na środku blatu, jak i klasyczny, biały obrus, który może być bazą dla innych dekoracji w wybranym przez Ciebie kolorze.Ważnym elementem wystroju stołu komunijnego na pewno będą miejsca dla gości. Postaraj się, aby i one kojarzyły się z tym świętem i pasowały do reszty dekoracji. Możesz postawić na kolorystyczne zestawy talerzyków, kubeczków i serwetek, co pozwoli Ci uzyskać spójną kompozycję i ciekawy efekt dekoratorski. Wybierz zestaw, który spełnia Twoje oczekiwania i dobierz do niego dekoracje takie jak, kule bibułowe, pompony, konfetti, które rozłożysz po obrusie pomiędzy półmiskami.Pierwsza Komunia Święta to symbol niewinności dziecka, które do niej przystępuje, dlatego białe kolory są tu wskazane. Możesz je delikatnie wpleść w wybraną kolorystykę, stawiając na przykład na subtelne świece czy białe kwiaty. Tort, to równie ważny element, zarówno pod względem smaku jak i wyglądu, dlatego specjalnie dla Ciebie wybraliśmy nasze MAST HAVE wśród tortów w metalicznej kolorystyce.KRZESŁO KOMUNIJNE I ŚCIANKA KOMUNIJNA

Fajnie, aby nie tylko stół był pięknie przystrojony, ale także miejsce naszego dziecka. Tutaj można ustroić krzesło, na którym zasiądzie oraz ściankę za nim. Dobrym pomysłem będą błyszczące girlandy oraz balony, które zawsze są strzałem w dziesiątkę. Szczególnie jeśli na przyjęciu znajdują się dzieci. Wykorzystanie balonów do dekoracji to nie tylko piękne aranżacje, ale także świetna zabawa dla najmłodszych uczestników. SŁODKI STÓŁ Co powiesz na przygotowanie oddzielnego słodkiego stołu w formie bufetu?

Nic prostszego, wystarczy, że zaaranżujesz komodę i udekorujesz ją tak, aby swoim motywem wskazywała na temat przyjęcia. Słodkie babeczki, popcorn czy fikuśne deserki, na pewno spodobają się całej rodzinie.

Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group