Yuppi

Magia światła podczas uroczystości weselnej

Każda młoda para planując swoją uroczystość weselną, raczej zawsze pamięta o swoich eleganckich strojach, wiązance ślubnej i torcie. Nie zapomina też o aucie, którym pojedzie do ślubu, o muzyce, przy której wraz z gośćmi pragnie się bawić, a także coraz częściej o wspaniałych dekoracjach sali weselnej (są całe ich kolekcje w różnych stylach i kolorach).Niestety zapomina o czymś równie ważnym, jak kwiaty i dekoracje – o oświetleniu, które podczas przyjęcia weselnego gra rolę drugoplanową. Właśnie światło jest tym bardzo ważnym elementem dekoracyjnym, który sprawi, że uroczystość weselna nabierze magicznej i cudownej aury.Dlatego planując tą swoją najważniejszą w życiu uroczystość, nie można zapomnieć o magicznej sile światła. Rodzaj oświetlenia, który zostanie wybrany, powinien być dopasowany do wystroju sali weselnej oraz do stylu wesela, który jest zaplanowany (o stylach pisaliśmy wcześniej).Na zamieszczonym poniżej zdjęciu widoczne są przepiękne szklane kule świetlne, które będą idealnie pasować do stylu rustykalnego.Pary młode planujące swoje przyjęcie ślubne w stylu romantycznym powinny skupić się na dużej ilości świec na środku stołu, na schodach, jeżeli takie prowadzą do sali weselnej i wszędzie tam, gdzie one będą stanowić ozdobę i dodawać romantycznego ciepła swoim blaskiem.Bardzo romantycznym oświetleniem, zapierającym dech w piersiach jest cały sufit w ledowych lampkach (niebo na suficie) lub też wykorzystanie ledowych balonów.Dla par młodych, planujących przyjęcie weselne w ogrodzie lub w gospodarstwie agroturystycznym, proponujemy oświetlenie imprezy poprzez użycie różnego typu lampionów i latarenek.
Uroczo będą wyglądały też lampki ledowe lub świeczki do podgrzewaczy umieszczone w prostych słojach.

Pary, które są amatorami stylu klasycznego, mogą wymieszać girlandy oświetlenia z kotarami lub stworzyć na sali ledowe szaleństwo.

Wszystkie pokazane rodzaje oświetlenia są tylko propozycjami, które pomogą zainspirować niezdecydowane jeszcze w wyborze tego elementu dekoracyjnego pary młode. Trzeba pamiętać, że dzięki odpowiedniemu oświetleniu zdjęcia z przyjęcia weselnego będą niebanalne, a magia światła sprawi, że klimat przyjęcia będzie niezapomniany.


Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group