Yuppi

Jak zaplanować Wieczór Panieński

Planowanie wieczoru panieńskiego może być nieco stresujące, szczególnie jeśli jest to coś, czego nigdy wcześniej nie robiłaś. Jeśli jesteś świadkową, której powierzono zadanie zaplanowania tego wydarzenia dla panny młodej, możesz poczuć presję, aby zaplanować coś, co będzie niezapomniane przez lata.

Zanim zaczniesz, zwróć uwagę na te sześć ważnych rzeczy, które powinnaś wiedzieć podczas planowania pierwszego wieczoru panieńskiego.

1. Słuchaj przyszłej Panny Młodej.


Jeśli powie, że nie chce striptizera ani wypadu do klubu, robiącego zdjęcia strzał za strzałem fotografa, posłuchaj jej. Nie ignoruj rzeczy, których tak naprawdę nie chce, bo skutkuje to nieszczęśliwą panną młodą i ekipą liczących na świetną zabawę kobiet.


2. Ustal budżet


Przypuśćmy, że możesz wydać 1000 złotych na wieczór panieński jako główna organizująca, ale inne dziewczyny mogą przeznaczyć na tę imprezę tylko na 200 złotych lub mniej. Przed dokonaniem wielkich planów dotrzyj do wszystkich zaproszonych kobiet i sprawdź, jaki jest ich budżet. Znajdź sposób, aby za zebrane pieniądze móc urządzić naprawdę świetne spotkanie!


3. Poproś kogoś innego, aby pomógł Ci w przygotowaniu spotkania.

Jeśli Twoje życie osobiste Cię pochłania lub nie chcesz planować wieczoru panieńskiego, wynajmij usługę planowania, aby restauracje, hotel czy atrakcje. Specjaliści z branży rozrywkowej z chęcią podejmą się planowania imprezy, abyś  skoncentrować się na swojej pracy i obowiązkach świadkowej.


4. Zapomnij o tradycji.


Wieczory panieńskie nie muszą być dzikie i nieobliczalne. Mogą być spokojni i na trzeźwo. Zaplanuj taki, który będzie zgodny ze stylem życia, hobby panny młodej. Jeśli już wiesz jaki motyw przewodni będzie górował podczas wesela, postaraj się wprowadzić jego cząstkę na wieczór panieński.


Zobacz więcej: Dekoracje i akcesoria na wieczór panieński.


5. Przygotuj plan awaryjny.


Kiedy masz do czynienia z planowaniem dużego spotkania z wieloma elementami, o które musisz zadbać, pamiętaj, że sprawy nie zawsze idą tak gładko, jak się spodziewałeś. Zawsze dobrze jest mieć plan awaryjny na wypadek, gdyby dzień zaplanowanego pikniku w lesie okazał się deszczowy lub panna młoda po prostu nie zmieni swoje zachcianki.6. Bądź spontaniczna.

Nawet jeśli spędziłaś tygodnie na planowaniu imprezy, a następnie zobaczysz, że wszystkie twoje plany zmieniają się w kilka sekund, zachowaj pozytywne nastawienie, a reszta dziewczyn na pewno będzie dumna z twojej pracy.

Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group