Yuppi

Tropikalnie na waszym ślubie - inspiracje

Ogromne, odważne zielone liście są używane do wszystkiego, od elementów centralnych jak bukiety ślubne, dekoracje ołtarza czy auta do ślubu, po ozdoby stołów weselnych, ścianek ślubnych czy nawet butonierek.

Dzięki majestatycznie dużym liściom w kształcie serca roślina monstera daje jeszcze większą możliwość nadania ciekawego stylu na Twoim przyjęciu i to przy użyciu mniejszej ilości materiału niż przy tradycyjnych kwiatach i roślinach botanicznych.Monstery mają również obfite długie łodygi, które pozwalają na wiele sposobów instalacji.

Łodygi ciągliwe można zginać na różne sposoby, co pozwala dość łatwo wyrzeźbić pożądany wzór. Te obfite łodygi pozwalają również roślinom utrzymać świeżość po zbiorach, przez znacznie dłuższy czas niż zwykłe liście i kwiaty.

Dziś mniej tekstu – więcej obrazu.Przygotowałam dla Was zestawienie aż 50 inspiracji do wykorzystania na Waszych przyjęciach!

A w międzyczasie trochę przybliżę Wam tą jakże wspaniałą roślinę.
Monstera! Pochodzi z rodziny roślin kwiatowych Araceae. Roślina pochodzi z obu Ameryk i ale także można ja znaleźć południowego Meksyku, Ameryki Środkowej i Kolumbii.

Dziury w liściach są nie tylko częścią ich uroku, ale także pełnią swoją funkcję — pomagają zwalczać wszelkiego rodzaju tropikalne warunki pogodowe, umożliwiając przepływ opadów i wiatru.

Różnorodne rośliny monstera, mogą emitować biały lub żółty kolor pośród bujnej zieleni.


Monstera ma także swoje owoce. Mają jasnozielone szyszki,którą należy obrać ze skóry. Jej miąższ ma smak podobny do krzyża banana i ananasa.


fof. Pinterest
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group