Yuppi

Kanapkowe historie

Nikt chyba nie podważy faktu, że kanapki to najczęściej wybierana potrawa na rozpoczęcie dnia. Szybkie w zrobieniu i pyszne to ich główna zaleta. Co, jeśli jednak Twoje dziecko odmawia takiego posiłku albo po prostu chcesz przekonać malucha do jedzenia? Stwórz razem z nim kanapkowe potwory, kosmitów, księżniczki czy ulubione emotikonki.

Prawda jest taka, że nie potrzebujecie magicznej różdżki, aby wyruszyć w podróż do bajkowego świata. Wystarczy ulubione pieczywo, ser, szynka, pasta i różne dodatki (najlepiej kolorowe), które bez wątpienia znajdziesz w swojej lodówce czy szafce z przyprawami!
Przygotowałam dziś dla Was szereg wspaniałych inspiracji jak sprawić, aby zwyczajna kanapka zmieniła się w fantastyczny element zabawy i nie tylko przekonała Twoje dziecko do regularnego jedzenia śniadanka, ale także rozwinęła Waszą wyobraźnię i zgłębiła rodzinne więzi.Teraz kiedy czasu mamy tak wiele, warto zabawę podzielić na różne dni. Zaplanujcie razem tematykę kolejnych bajkowych wypraw podczas śniadania, a zobaczysz, że znajomy do tej pory niejadek z chęcią sam poprosi o zabawną kanapkę, bez drążenia co na niej jest, że nie smakuje, że nie bo nie!Mamo, Tato PS. Mamy dla Was wspaniałe hasło:
Koniec z niejadkami! Nadciąga Kanapkowa Wróżka!

Łapcie inspiracje na kapkowe łakocie:


Zawsze jest pora na wspaniałą zabawę!
Czy wiecie, że do wykrawania ciekawych kształtów w chlebie, szyncie czy serze może Wam posłużyć foremka od świątecznych ciastek! 
Zachęćcie swoje dzieci do wspólnego stworzenia elementów Waszych bajkowych kanapek.To fajna zabawa, którą bezpiecznie może wykonywać każde dziecko! Podczas wykrawania możecie współnie uczyć się kształtów!Wesołe kanapki w ciekawych formach to świetny pomysł na danie nie tylko śniadaniowe :D Idealnie sprawdźą się także jako poczęstunek dla gości podczas urodzin, grilla czy jako smaczny dodatek do wiosennego spaceru po lecie.Dla łasuchów sprawdźą się kanapki pełne słoooodkiego kremu. Zgarnijcie sezonowe owoce i stwórzcie fantastyczne ZOO pełne przesłodkich zwierzątek! MniaaamiCo powiecie na grę - KTO TO? 

Niech każdy z domowników weźmie jeden kawałek pieczywa.
Zadanie jest proste! Przy użyciu różnych produktów spożywczych stwórzcie podobizny członków rodziny. Mamy, Taty, brata czy ukochanego psa, chomika!
To naprawdę świeta zabawa!Rozwijaj wyobraźnię swojego dziecka - do stworzonych kanapek wymyślcie razem ciekawą historię. Co powiecie na to, aby każdego kolejnego dnia dodawać do niej kolejne opowieści. Spiszcie je do specjalnego, kolorowego zeszytu tak aby powstała Wasza niezwykła bajka, którą opowiecie babci, wujkowi czy koleżancie ze szkoły.Z takimi pysznościami wszystkie ważywa stają się o wiele smaczniejsze! Prawda?!Śmiało, nie wstydźcie się - zapraszamy do stołu!Tak jak już wspomniałam, jedzeniem można się bawić! 

Pamiętacie, że to tylko propozycje od YUPPI. Stwórzcie własne bajkowe kanapki.
Prześlijcie zdjęcia do nas na maila: kontakt@yuppi.com.pl i otrzymajcie rabat na wspaniałe dekoracje w naszym sklepie! Aż -30%!!! 
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group