Yuppi

Magiczna Rafa Koralowa - DIY

Na nudę nie ma czasu, czas się bawić! A my dzisiaj zabieramy Was w niezwykłą podróż z naszą małą i śliczną syrenką. Ona pokaże Wam jak w fantastyczny, prosty i niedrogi sposób sprawić, aby w Waszych pociechach przebudziła się, kreatywna moc wyobraźni. Stwórzcie razem piękną aranżację wspaniałej rafy koralowej. 

DIY MAŁŻE: 

Będziecie do tego potrzebowali bibułowych, kolorowych pomponów, małe białe baloniki, nożyczki, sznureczek i taśmę dwustronną.1. Rozłóżcie swoje pompony, tak aby były z jednej strony płaskie, tworząc w ten sposób coś na kształt rozwijającego się kwiatka.
2. Następnie napompujcie mini balony, tak aby wielkością pasowały do pomponów. 
3. Zwiążcie końcówki balonów sznurkiem, aby nie uleciało z nich powietrze.
4. Następnie zróbcie mały otwór nożyczkami, w miejscu w którym chcecie umieścić perłe.
5. Przewleczcie przez otwór sznurek, tak aby Wasz balon znalazł się w wyznaczonym miejscu.I już piękne małże gotowe! Bawcie się kolorami i wielkościami.  Teraz możecie je pięknie poukładać na turkusowej bibule, która będzie przypominać wodę. Fajnym pomysłem będzie także porozkładanie po tej powierzchni świecącego konfetti.

Możecie także w prosty sposób, wykorzystując małe baloniki zrobić zabawne rybki, żółwie, syrenki.

DIY MORSKIE STWORZONKA:1. Nadmuchajcie małe baloniki i zwiążcie je sznurkiem, tak aby nie uleciało z nich powietrze.
2. Zostawcie przywiązany dość długi sznurek, którym później będziecie mogli wprawić w ruch Wasze morskie stworzonka.
3. Weźcie kolorowe papiery lub gazety i powycinajcie z nich różne ciekawe kształty.
4. Przy pomocy taśmy dwustronnej, przyklejcie wycinanki do baloników, tak aby przypominały płetwy.
5. Teraz używając barwnych pisaków, domalujcie zwierzątkom buźki i łuski.

Wasi nowi przyjaciele są gotowi! Teraz możecie przy pomocy sznureczków przymocować rybki, koniki morskie, syrenki do ściany lub podwiesić je pod sufitem, tak abyście mogli nimi poruszać i się nimi bawić, tworząc wspaniałe historie.

Kolejnym fajnym pomysłem na dekorację Wasze rafy koralowej, będą świecące meduzy. Wow!
Aby je stworzyć, potrzebujecie kilka bibułowych pomponów i serpentyny lub woreczki foliowe.

DIY MEDUZY:1. Rozłóżcie pompon lub foliową torebkę tak, aby przypomniał coś na wzór głębokiego talerza. (nasze pompony są bardzo plastyczne, dlatego świetnie nadadzą się do różnych form) w przypadku tworzenia meduz z foliowych torebek pamiętaj, aby stworzyć stelaż przypominający głęboki talerz. 
2. Podobnie jak przy tworzeniu małży, zrób nożyczkami otwór na środku pompona.
3. Weź kilka serpentyn lub materiałowe wstążki i zwiąż je na końcu sznurkiem, tak aby powstał "koński ogon".
4. Po związaniu, pozostaw dłuższy sznurek, który następnie przewlecz przez otwór, do momentu aż serpentyny nie będa wychodziły na drugą stronę meduzy.
5. Zabezpiecz serpentyny tak, aby nie wypadły z otworu (najlepiej tasiemką klejącą) i jeśli pozostał Tobie sznurek - użyj go do podwieszenia meduz pod sufitem.

Meduzy możesz także pięknie podświetlić, używając do tego świetlnych taśm ledowych na baterie. Pamiętajcie jednak, aby gniazdo zasilające stabilnie umieścić na górze meduzy. Bezpieczeństwo przede wszystkim!Uwierzcie, zabawa będzie przednia i nawet nie zauważycie, jak zlecą Wam godziny na kreowaniu nowych morskich opowieści. Podwodny świat to wspaniały pomysł na to aby nauczyć dziecko co znajduje się w jego głębi, zintegrować rodzinę i spędzić inaczej wspólny czas.

Morskie klimaty to także świetny pomysł na moty urodzinowego przyjęcia. Poznajcie nasze kolekcje dekoracji w sklepie YUPPI:


Napisz do nas wiadomość prywatną na Facebooku o treści CZEŚĆ YUPPI a otrzymasz kod rabatowy 5% na wszystkie artykuły w naszym sklepie!
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group