Yuppi

Piłkarskie Przyjęcie GOOL!

Baw się o każdej porze roku, dnia, a nawet wieczoru! W Yuppi cieszymy się Waszymi uśmiechami, a czym byłby świat bez beztroskich uśmiechów dzieci! Specjalnie dla Was staramy się, aby w YUPPI Sklepie nie brakowało fajnych dekoracji, akcesoriów czy zabawek o różnej tematyce. Zarówno tych skierowanych dla dziewczynek, jak i chłopców. Dużych i małych :)Znajdziecie u nas takie kolekcje jak Księżniczka, Syrenka, Dino, Morski Świat czy Kosmiczne Party. Zabierzemy Was do krainy wspaniałych i wesołych Potworków, miłych i uwielbiających się przytulać Lama, a nawet na Statek Pirata! Dla najmłodszych, którzy uwielbiają sport i piłkę nożną, także przygotowaliśmy wspaniałe zestawienie w Kolekcji Piłka Nożna.

Poznaj Kolekcję Piłka Nożna i zabawy, jakie możesz zaoferować swojemu dziecku podczas jego przyjęcia!Kolekcja Piłka Nożna to dekoracje nadające się zarówno na plenerowy piknik, jak i domową imprezkę. Zestaw stołowy, czyli kubeczki, talerzyki i pojemniczki na słodycze świetnie poradzą sobie z suchymi przekąskami, jak i soczystą owocową sałatką. Do kubeczków możesz wlać słodkie soki albo ciepłą herbatę. Pamiętaj jednak aby poczekać chwilkę do ostudzenia napoju, tak aby żaden z gości się nie poparzył.

Talerzyki czy kubeczki, możesz świetnie wykorzystać do zabawy. JAK? Już zdradzam.

1. TALERZYKOWY TENIS

Przy tej zabawie wystarczy, abyś miał przy sobie małą pimpongową piłeczkę. Takie piłeczki dostępne są w większości dużych marketów z działem zabawkowym lub sklepach sportowych.
- Daj każdemu z gości po jednym talerzyku – te nasze piłkowe nadadzą się świetnie, dlatego, że są wykonane z twardego, lecz elastycznego tworzywa.
- Kiedy każdy ma już swój talerzyk przemianujcie go w swojej wyobraźni na wspaniałą rakietę tenisową.
- Stańcie w niewielkim okręgu, jednak takim, który pozwoli Wam na swobodne odbijanie piłeczki.
- Losowo wybierzecie osobę, która rozpocznie zabawę, odbijając piłkę do osoby stojącej naprzeciwko.
- Na słowo START rozpocznijcie mecz pomiędzy sobą. Niech osoba, do której leci piłeczka, odbija ją w kierunku kolejnej, tak aby piłeczka przelatywała w kierunku wskazówek zegara.
Aby urozmaicić zabawę, możecie wymyślić nagrody i kary za upuszczenie piłeczki. Oczywiście wszystko z humorem i umiarem. Na przykład niech osoba, której nie uda się odbić piłeczki, zrobi jeden przysiad. Możecie także eliminować uczestników – kto upuści piłeczkę – odpada. Wtedy osoba, która jako ostatnia upuści piłeczkę – wygrywa i otrzymuje nagrodę – na przykład specjalne pudełeczko na słodycze wypełnione żelkami, cukierkami i lizakami. Fajnie co? 

2. KUBECZKOWE ŁOKITOKI

Zapewne większość dorosłych pamięta zabawę z kubeczkami i sznurkiem. Niech Wasze pociechy poczują się nieco RETRO :) Połączcie dwa kubeczki sznurkiem, mocując go w środkowej części dna kubka. Jeśli na przyjęciu jest wiele dzieci, możecie pobawić się w zabawę kształtującą pamięć.
- Ustawcie się w rządku, tak aby pomiędzy jedną a drugą osobą był odstęp około 2-3 metrów (niech sznureczek łączący kubeczki będzie troszkę dłuższy – tak dla wygody).
- Jedna osoba, może być to rodzić, wymyśla hasło składające się z rozbudowanego zdania.
Na przykład – Mama Zosi, która przyjechała do nas na rowerze, ma piękną czerwoną sukienkę, która powiewa na wietrze jak żagiel statku.
Oczywiście hasło dostosujcie do wieku i możliwości dzieci na przyjęciu :) 
- Teraz hasło zostaje przekazane pierwszej osobie w rzędzie. Ta ma za zadanie przekazać je przy pomocy Kubeczkowego Łokitoki do następnej osoby w rzędzie.
W taki sposób hasło ma dotrzeć do ostatniego uczestnika, który będzie miał za zadanie na głos wypowiedzieć uzyskane hasło :) Ciekawe czy mu się uda i co powie :D
Zabawę można powtarzać wielokrotnie, tak aby każdy uczestnik mógł być zarówno pierwszym w rzędzie, jak i ostatnim.

W Kolekcji Piłka Nożna są także piękne balony – z nimi również można się świetnie bawić.
Zobaczcie nasze balonowe propozycje, które już wcześniej pojawiły się na YUPPI BLOGUDEKORACJE INSPIRACJE

Oczywiście dekorować powinniśmy według własnego uznania, jednak gdyby zabrakło Ci kreatywności, mamy kilka pomysłów, które w prosty i niedrogi sposób będziesz mógł wykorzystać w swoich aranżacjach.

Stwórz piękną ściankę imprezową przy pomocy Rozet dekoracyjnych i talerzyków Piłka. Wystarczy, że wybierzesz pasujące do Twojego przyjęcia kolory Rozet. Rozłożysz je, a w ich centralnym punkcie przykleisz talerzyk Piłka. Zobacz, jak świetnie to wygląda. Będzie to także wspaniała dekoracje do pokoju Twojego dziecka, w domu na drzewie czy po prostu jako przypięta do siatki bramki dekoracja :) Rozety w różnych kształtach i kolorach znajdziesz oczywiście w YUPPI SKLEPIE :) 

SŁODKOŚCI W PRAWDZIWIE PIŁKARSKIM WYDANIU:Czym by było przyjęcie urodzinowe bez tortu! No właśnie, dlatego, jeśli Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną, fajnie by było gdyby dostało na swoje święto wspaniałe słodkości. Zobacz jakie cuda tworzą cukiernicy i jakie samodzielnie możecie całą rodziną stworzyć w domu. Przygotowaliśmy dla Was mały DIY jak dekorować ciasteczka urodzinowe :) 

W YUPPI KATALOGU OFERT znajdziecie wiele wspaniałych twórców pysznych i pięknych tortów. Sprawdź, kto w Twojej okolicy może przygotować Ci tort marzeń :) Piłkarskie słodycze nie tylko są MEGA SMACZNE, ale i prezentują się świetnie jako element dekoracyjny stołu. Dodajcie więcej elementów z boiska, BA dodajcie boisko zamiast standardowego obrusu. Wystarcz, że położycie na stole zieloną tkaninę, krepę czy sztuczną trawę a na niej przy pomocy białej taśmy klejącej lub białego markera wyznaczycie pola gry :) Wygląda to oszałamiająco.Kolejną fajną zabawą będzie piłka z autografami gości Twojego malucha. To świetny pomysł na prezent dla niego i pamiątkę na lata. Pamiętaj, aby marker, którym będziecie tworzyć super wpisy, był wodoodporny.


Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie znaleźli dla Was wiele inspiracji jak w fajny sposób ustroić przyjęcie dla małego piłkarza. Łapcie garstkę inspiracji od YUPPI


Poznajcie wszystkie produkty z Kolekcji Piłka Nożna


Stwórz bukiet pełen balonów


Obserwuj nas w Mediach Społecznościowych i łap wiele wspaniałych inspiracji dla pięknych przyjęć marzeń.
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group