Yuppi

Przyjęcie komunijne w stylu BOHO

Styl BOHO można określić jako przyjęcie na świeżym powietrzu z dużą ilością kwiatów, płynną i przejrzystą sukienką z dużą ilością miłości i romantyczności w każdym szczególe.


Zwykle przyjęcia w tym stylu odbywają się na zewnątrz, ponieważ natura jest całkowicie związana z BOHO, ale także świetnie nadają się tutaj wnętrza wypełnione drewnem i roślinnymi dekoracjami. Jednymi z takich miejsc, które idealnie podkreślą piękno naturalności, na pewno są stodoły i stare domy. Kluczem jest prostota i rustykalność przestrzeni.Jako że w obecnym roku przyjęcia komunijne odbywać się będą również w miesiącach bliskich jesieni, warto pomyśleć o dekoracjach związanych właśnie z tą porą roku. Suszone kwiaty będą idealnym dodatkiem na zastawiony klasycznie stół.

Możliwości przy dekorowaniu przyjęcia komunijnego w stylu BOHO jest wiele. Dodać możemy, że w bardzo prosty sposób możecie osiągnąć piękne wnętrze samodzielnie i wydając na to niewiele pieniędzy, a nawet i nie wydając ich wcale.Aby stworzyć BOHO kompozycję, idealnym rozwiązaniem jest ustawienie palety kolorów i na jej podstawie szukać zabytkowych przedmiotów, nie zapominając o liściach i kwiatach, ponieważ stanowią one sedno tego stylu.Pięknie wkomponują się także drewniane meble w stylu rustykalnym, a także dodatki takie jak podstawka na ciasto czy świeczniki wykonane z pnia drzewa. Do dekoracji wspaniale będzie wyglądała także juta, która świetnie pasuje do naturalnych akcentów. Jutowe bieżniki czy serwety wyglądają naprawdę zjawiskowo w połączniu z klasyczną bielą obrusu, czy „gołym” drewnianym blatem stołu.Kiedy będziesz chciała dodać nieco nowoczesności, warto pomyśleć o szklanych wazonach pełnych zboża i sezonowych kwiatów. Jeśli nie chcesz specjalnie kupować takich dekoracji, możesz do ich wykonania wykorzystać stare słoiki czy szklanki, które masz w domu.Aby w ciekawy sposób udekorować miejsce, w którym zasiądzie Wasze komunijne dziecko, możecie wykorzystać łuki, do których przyczepicie polne kwiaty. Świetnie sprawdzi się także motyw z makramą czy łapaczami snów.W stylu BOHO chodzi przede wszystkim o to, aby stworzyć bardzo przytulny klimat, dlatego fajnie wyglądać będą także lampiony czy lampki przypominające żarówki. Oczywiście klimatu także nadadzą proste świece.

Jak zwykle zaproszenia działają jak spoiler na przyjęcie, więc powinny być zgodne ze stylem imprezy. Dzięki zdolnym rękodzielnikom i grafikom możesz zamówić wspaniałą BOHO papeterię idealnie pasującą do stylu i kolorystyki, którą wybrałaś.Podobnie ma się do tortów. Ich smak i piękny wygląd będzie idealnym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia, a artyści cukiernicy stworzą dla Ciebie niesamowitą kompozycję, która swoim pięknem podkreśli uroczystość.

Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group