Yuppi

Luksusowa wizja przyszłości

Ślub to bez wątpienia, jeden z najbardziej uroczystych momentów naszego scenariusza. Podczas wypowiadania sobie TAK na całe życie, chcemy wyglądać wręcz idealnie i nieskazitelnie. Lśniąca fryzura, piękne rozkwitające kwiaty i oczywiście zjawiskowa suknia ślubna, to podstawa w damskiej stylizacji. Nie zapominamy także o wystylizowaniu miejsca, w którym odbywać ma się ceremonia i wesele. Dziś opowiem Wam o zapachu, zapachu na wesele. I nie będą to perfumy Panny Młodej :) , Choć i taki temat mamy w planie!

Dzięki możliwością, jakie dają nam zagraniczne rynki, ale przede wszystkim Internet, w którym możemy znaleźć tysiące inspiracji i aranżacji na każde przyjęcie (oczywiście w YUPPI :)) każdy ślub wygląda jak z bajki, bajki, którą sobie sami wymyśliliśmy i możemy ją zrealizować.Nie ważne, czy wybierzecie styl nowoczesny, klasyczny a może boho? Zawsze jest pięknie i bogato. A rezultatem pracy dekoratorów lub naszej artystycznej wizji są przepiękne zdjęcia, które pokazują światu szczęśliwych młodych i ich bliskich, na tle wspaniałego przyjęcia.

stylach które panują w obecnych trendach, pisaliśmy już nie raz. Jednak dzisiaj, będzie coś totalnie nowego i ciekawego. Coś, co pozwoli całej ślubnej ekipie na niezwykłe doznania i wspaniałe samopoczucie.

Pamiętacie, jak pisałam Epickim Weselu? Bez wątpienia ten wpis będzie Epickim Weselem Pro Master.

Kiedy szukaliśmy dla Was ciekawych i praktycznych rozwiązań na ślub i wesele, znaleźliśmy między innymi pomysł z centrum ładowania telefonów gości (więcej czytaj TU).

Było też o strefie relaksu dla zmęczonych imprezowiczów, która jest zawsze świetnym pomysłem i ukłonem w stronę tych, co już nie mogę :) i pić i tańczyć.
Co powiecie na to, aby relaks połączyć z parkietem pełnym roztańczonych ciotek, koleżanek i babć? Nie, nie – dziś o Wieczorze Panieńskim nie będzie :)Nie da się ukryć, że ślubna ceremonia to czas, który wszyscy zapamiętują na długie lata. Łzy wzruszenia, szczere uśmiechy i gratulacje. Ta podniosłość pełna romantyzmu jest WoW!

Kościół czy miejsce, w którym powiecie sobie TAK zapewne będzie pięknie przystrojony. Co byście powiedzieli, gdyby był jeszcze wypełniony piękną kompozycją kwiatową, która dopełni ten niesamowity klimat? No właśnie!

Wraz z ZapachNaWesele opowiadamy o możliwościach a przede wszystkim atutach pięknego zapachu podczas Waszych przyjęć.

Co ciekawe, wyspecjalizowane osoby stworzą zapach idealnie dobrany do Waszych potrzeb, tak abyście Wy jako Para Młoda czuli się po prostu niebiańsko, a Wasi goście poznali cząstkę, Waszego wewnętrznego Ja.Luksusowa wizja przyszłości od ZapachNaWesele pozwala wybiec w marzenia, wrócić do lat dzieciństwa, czy jeszcze mocniej zakochać się w chwili TU OBECNEJ.

„Do tworzenia swojej życiowej przygody potrzebny jest najsilniejszy zmysł, tym zmysłem jest węch.
Subtelna komunikacja sensoryczna pozwoli zakodować Parze Młodej pachnącą informację, która pozytywnie wpłynie na ich emocje.
Zapach jest doskonałym dopełnieniem oferty weselnej”.


O co chodzi w usłudze ZapachNaWesele i co powinniście wiedzieć przed wynajęciem magicznego urządzenia, które sprawi, że w Waszych pomieszczeniach będzie unosił się niebiański zapach?

Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania:

Przez ile godzin będzie wyczuwalny zapach?

24H/48H SUBTELNY ZAPACH

Ile poziomów intensywności posiada urządzenie?

50 POZIOMÓW INTENSYWNOŚCI

Co ile sekund urządzenie dostarcza subtelny zapach?

CYKL PRACY 30/120/420 SEKUND

Czy urządzenie jest podłączane do prądu?

230 V - ODPOWIEDNIE NAPIĘCIE

Czy urządzenie posiada profesjonalny programator?

PROGRAMATOR

Jak kompozycja zapachowa (ciecz) zamienia się w mikromgięłkę i wypełnia salę weselną?

SIEĆ MIKROKANALIKÓW

Czy urządzenie posiada profesjonalną pompkę powietrzną?

POMPKA POWIETRZNA

Czy doradca posiada powyżej 5 lat doświadczenia w branży?

DOŚWIADCZONY DORADCAWspaniałe kompozycje-piżmo, kwietna łąka czy tropikalne cytrusy, będą świetną atrakcją i dekoracją dla zmysłów. Nie wiem, czy kiedyś zauważyliście, że nawet największe światowe marki w swoich salonach, butikach czy showroomach, stosują właśnie perswazję zapachową. Delikatne muskanie naszego węchu pobudza w nas endorfiny i polepsza samopoczucie :) 

Wpływ zapachu na nasze samopoczucie i zachowanie.Dobrze skomponowany zapach może obniżyć poziom naszego stresu, pobudzić apetyty, poprawić pamięć, samopoczucie, dodać energii, a nawet przyciągnąć do drugiej osoby. Wow! Czy nie tego właśnie pragniemy na naszym weselu? No pewnie, że tak!Jeśli chodzi o konkretne zapachy to:

Lawenda, wykorzystywana w ziołolecznictwie, kosmetykach, a nawet diecie, wspaniale działa na pobudzenie w nas uczucia szczęścia.Róża, która nie bez powodu jest królową każdego ogrodu, sprawi, że obniży nam się ciśnienie.Eukaliptus, wyostrzy naszą uwagę i pobudzi na do działania.

Zapach to potężne narzędzie, które wpływa na nasze samopoczucie i na to, jak postrzegamy świat. Jak już wspomniałam marki na całym świecie wykorzystują go chociażby, do prowadzenia żywego marketingu. Subtelne mgiełki wpływają na decyzje zakupowe!Co ciekawe, zapach wpływa także na jakość naszego snu i to, co nam się śni. Jeśli chcesz doznać niesamowitych historii, pełnych szczęścia i ukojenia – wąchaj kwiaty!

W Centrum Zaburzeń Snu Uniwersytetu w Heidelbergu przeprowadzono eksperyment, w którym uczestniczyły trzy grupy ludzi. Jedną umieszczono w pomieszczeniu z zapachem kwiatów, drugą wystawiono na zapach siarki, a trzecia znajdowała się w pokoju bez żadnego zapachu. Okazało się, że osoby, które czuły zapach kwiatów miały o wiele piękniejsze sny, niż osoby, które nie były wystawione na żaden zapach, natomiast osoby z trzeciej grupy miały najgorsze sny.

Myślę, że oprócz doznań węchowych, pomogłam Wam przekonać się, że zapach ma wielki wpływ na wiele sfer naszego życia. Może on mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego warto się nim otaczać.

Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z dokładną ofertą od ZapachNaWeselektóry sprawi, że całe Wasze rodziny po prostu będą czuły się bardzo przyjemnie, świeżo i komfortowo podczas ślubu i wesela.ZapachNaWesele to oczywiście nie tylko możliwość wypełnienia zapachem sali weselnej. Jeśli przed Twoją rodziną Komunia Święta, Rocznica Ślubu, Impreza Firmowa, otwierasz swój nowy Salon Sukien Ślubnych, Butik czy Studio Fotograficzne możesz swoich gości i klientów zaczarować ucztą dla zmysłów.
Działanie pięknym zapachem zawsze działa in plus! Luksusowa wizja przyszłości.

Przyszłości pełnej elegancji i powabności, nowoczesność i zaskoczenie – to wszystko, co gwarantuje Wam ZapachNaWesele.
 
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group