Yuppi

Zapraszamy na Kosmiczne Party

Czy widzieliście kiedyś spadającą gwiazdę, kometę a może zaćmienie Słońca? Codziennie patrzymy w niebo, czy to za dnia, czy nocy, zastanawiając się nad tym, co jest tam u góry. A my w YUPPI wiemy!

W Kosmosie trwa od zarania dziejów wielkie przyjęcie urodzinowe dla wszystkich jego mieszkańców! Bo przecież codziennie ktoś obchodzi wspaniałe urodziny!Dziś zabierzemy Was do świata jakże tajemniczego i pięknego, o którym marzy każde dziecko, jak i każdy dorosły. Zapraszamy na naszą radosną misję na Księżyc, gdzie odkryjemy wiele wspaniałych inspiracji i porad-jak tu na Ziemi, sprawić, aby każdy poczuł się wręcz odlotowo.

Gotowi do zabawy?! Wsiadajcie do naszej YUPPI rakiety i odlatujemy!

Naszą przygodę zaczniemy na ścianach i suficie, gdzie kometa musnęła smugą swojego ogona, witając nas na największej kosmicznej imprezie roku!
Patrzcie do góry! Na naszą imprezę zawitały planety Układu Słonecznego! Czy wiecie, jak nazywają się poszczególne z nich? Mars… Wenus… no dalej! Co widzicie?!
Uwaga na głowy! Z dalekich miejsc kosmosu, spadły na ziemię kolorowe meteoryty, które wypełnione helem, na Ziemi czują się jak w domu, lewitując i zwiedzając zakamarki naszego globu.Hola Hola, nie zapomnijcie, aby przyczepić do nich sznureczki – niech zostaną chwilkę na naszej YUPPI imprezie.
W bazie kosmicznej „Słodki stół” zadokowały się małe rakiety, na których już niedługo odbędą się smakowite misje, wprost do naszych żołądków!A z Drogi Mlecznej nasi pozaziemscy przyjaciele, przywieźli nieco pysznych napojów, które smakują po prostu niebiańsko. Mniami, z tych kubeczków urodzinowych piłby nawet Jetti.Ojej nasz śmieszny Stworek rozsypał na stole gwiezdny pył! Nic nie szkodzi, teraz wszystko mieni się w srebrnym konfetti, które wygląda obłędnie na rozłożonych po całości blatu, marsjańskich serwetkach.Nasze małe rakiety są już gotowe do startu, czas, aby wykonać plan smakowitych misji. Rozpoczynamy wyprawę życia na planetę „Magiczny Tort Urodzinowy”, kto leci z nami? Po drodze na pewno przeżyjemy wiele wspaniałych przygód! Patrzcie! Latające spodki w postaci słodkich babeczek także lecą w kierunku urodzinowego tortu, są też smakowite lizaki, cukierki i popcorn!Hura! Dolecieliśmy na planetę „Magiczny Tort Urodzinowy” czas zaśpiewać od wszystkich, dla wszystkich wesołe Sto lat, sto lat i zdmuchnąć świeczki urodzinowe!
Zanim wszyscy zdmuchniemy świeczki na torcie, pomyślmy życzenie. Życzę sobie, aby… Pufffff Hura! Teraz możemy spokojnie zaparkować rakiety w bazie „Słodki stół” i polecieć się beztrosko bawić.Patrzcie, leci wielka rakieta! Ciekawe skąd wraca… Czas wyznaczyć pilota i polecieć na kolejną wspaniałą planetę, na której już słychać wesołą muzykę, śmiech bawiących się razem dzieci i dorosłych.

Do zobaczenia na kolejnej świetnej imprezie urodzinowej!

Zobacz całą kolekcję dekoracji Kosmiczne Party i zabierz swoją rodzinę w wielką kosmiczną przygodę :)
Przeczytaj także:
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group