Yuppi

Pierwszy taniec

Od Szkoła Tańca Prestiż
Atrakcje

Informacje:

Firma: Szkoła Tańca Prestiż

Adres: woj. wielkopolskie , Poznań

Opis:

PIERWSZY TANIEC!
CZY JUŻ WIESZ JAKI BĘDZIE?
Szkoła Tańca Prestiż pomoże urzeczywistnić Twoje wyobrażenie. Trafiłeś na prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie. Układamy choreografię i dobieramy muzykę pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia. Sam zdecyduj czy wolisz tradycyjnego walca, uniwersalne kroki z użyciem prowadzenia czy wyszukany układ, który zaskoczy wszystkich gości. Posiadamy ogromne doświadczenie, przygotowaliśmy już setki par do wesela. Nie są nam straszni kursanci, którzy twierdzą, że mają dwie lewe nogi, czy brak talentu do tańca.

WSZYSTKICH GOŚCI.
W pierwszym tańcu weselnym ważny jest odpowiedni dobór kroków i figur. Specjalnie dla narzeczonych wybraliśmy spośród setek schematów te, które są efektowne i stosunkowo proste. Kroki, obroty i gięcia muszą zostać dobrane do predyspozycji pary. Tylko wtedy możemy spodziewać się pożądanych efektów. Jesteśmy przeciwni nauce dużej ilości figur, które często na weselu ze skupieniem na twarzy zostają przez zakochanych odmaszerowane. Kwintesencja tańca tkwi w poczuciu pewności, swobody i luzu. Nie należy o tym zapominać w tym najważniejszym dniu w życiu.

Nauka tańca w naszej szkole to wyjątkowa przygoda. Niezależnie od tego czy potrzebujesz pojedynczej lekcji tuż przed zabawą czy dogłębnego poznania tej sztuki, zawsze zostanie w Tobie nieokreślone poczucie satysfakcji. Wszytko dzięki pasji naszych instruktorów i przyjaznej kameralnej atmosferze. Nasze choreografie i styl oparty jest na Tańcu Towarzyskim. Program nauczania kroków podstawowych bazuje na teoriach słynnych prekursorów tańca jakimi są Laird Walter i Guy Howard dzięki temu lekcje i kursy są na światowym poziomie. Po naszych zajęciach z łatwością odnajdziesz się na parkiecie w każdym miejscu na ziemi.

Zapraszamy do kontaktu.
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group