Yuppi

Fotografia ślubna

Od EM Kucharski
Foto & Video

Informacje:

Firma: EM Kucharski

Adres: woj. dolnośląskie , Wrocław

Opis:

Cześć! Niezmiernie się cieszę, że trafiliście właśnie na moją stronę! Mam na imię Marcin, prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz właścicielem zwariowanego, czarno-białego psa a raczej psicy. Uwielbiam wszelkie podróże, ale to fotografia jest moim największym zamiłowaniem, moją pasją!
...
Moja oferta dla Ciebie:
...
Reportaż ślubny
Mieszanka reporterskich klatek, portretów, detali, krajobrazów, abstrakcji i zdjęć sentymentalnych. Tworzę swego rodzaju opowieść z dnia Waszych zaślubin. Moc radości, wzruszeń, szaleństw, które w tym czasie towarzyszą Wam, rodzicom oraz Waszym przyjaciołom są autentycznością i prawdziwą kumulacją emocji tego dnia. Posiadają one w sobie wiele uroku, ale również indywidualnego charakteru. Reportaż ślubny jest jak mały wehikuł czasu dzięki, któremu odtworzysz te fantastyczne wydarzenia wyjątkowego dnia. Charakter reportażu dopasowuję do Waszych osobowości, oczekiwań oraz Waszej wizji. W swoich pracach pragnę uwidaczniać każdy najdrobniejszy nawet szczegół, który w doskonały sposób wypełni każdy kadr.

Sesja rodzinna
Sesja rodzinna to wyjątkowe emocje utrwalone na lata, które mają w sobie niepowtarzalną magię. Niezwykła jest prawdziwość tych ujęć, niekontrolowane ruchy maluchów oraz szczere i niezaplanowane uśmiechy. Ogrom uśmiechu i pozytywnych chwil wprowadza Was w komfortową atmosferę i swobodę. Uwiecznianie kolejnych etapów swojego życia rodzinnego, jest na wagę złota ponieważ za kilkadziesiąt lat zdjęcia te staną się niepowtarzalną pamiątką i powrotem do najwspanialszych chwil naszej młodości, naszego dzieciństwa.

Kobiecości - sesja porterowa
Sesja portretowa to z pewnością coś więcej niż tylko fotografia kobiecej twarzy. Subtelne oraz zmysłowe portrety, dzięki którym możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo i zachować ten moment na lata. Sesja portretowa to swoistego rodzaju odzwierciedlenie tego co Ci w duszy gra. Kobiece piękno od zawsze inspiruje artystów, stanowiąc klasyczny temat wielu podziwianych i uwielbianych dzieł sztuki. Zrób to dla siebie, zatrzymaj swoje naturalne piękno na fotografiach.
...
Praca ta pozwala mi być z Wami często w najważniejszych dla Was momentach życia. Emocje towarzyszące przeróżnym wydarzeniom są zupełnie niepowtarzalne, indywidualne, a co najważniejsze prawdziwe. W swojej pracy niezwykle cenię sobie otwartość oraz zaufanie, które pozwalają nam podczas współpracy osiągać niepowtarzalne efekty. Zanim rozpoczniemy współpracę, rozmawiamy, omawiamy skrupulatnie szczegóły, aby poznać Was i Wasze oczekiwania, wizje oraz temperamenty. Każde zlecenie traktuję w pełni indywidualnie, angażując w to całego siebie! Uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich niesamowite historie.

Jako fotograf z kilkuletnim doświadczeniem potrafię odnaleźć się w każdym zadaniu, w którym mogę pokazać wiarygodne uczucia oraz prawdę płynącą z chwili uchwyconej na zdjęciu. Wiem, że wybierając fotografa ślubnego kierujecie się jakością wykonywanych przez niego zdjęć oraz autentycznością. Stawiając na prawdziwe emocje i odczucia w pełni angażuję się w fotografię ślubną oraz rodzinną. Ponadto fascynuję się reportażem oraz fotografią uliczną, która jest niezwykle inspirującym kąskiem fotografii. Kocham wszystko co prawdziwe, spontaniczne, uczuciowe i pragnę Was tą miłością zarażać!

Pracuję jako fotograf ślubny we Wrocławiu oraz na terenie całego Dolnego Śląska. Na co dzień stacjonuję w Jaworze czyli bardzo blisko do malowniczych Karkonoszy. Oczywiście inne zakątki Polski również nie są dla mnie obce!

Poznajmy się! Zadzwoń aby poznać szczegóły mojej oferty.
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group