Yuppi

Złote lustrzane auta - jedyne takie w Polsce

Od Złote Auto
Auta do ślubu - dorożki - inne

Informacje:

Firma: Złote Auto

Adres: Modzelewskiego 46 , Warszawa

Opis:

Złote lustrzane auta - jedyne takie w Polsce

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową luksusową jakość na rynku wynajmu aut do ślubu, na wieczory panieńskie, kawalerskie, bankiety, eventy, spotkania biznesowe, zaręczyny i na każdą inną, wyjątkową okazję...

Świadczymy usługi ślubne na najwyższym poziomie. Wiemy jak wiele przygotowań spoczywa na Waszych barkach przed tym wielkim dniem, więc z chwilą podpisania umowy możecie być spokojni, że jesteście w dobrych rękach. Nie musicie pamiętać o żadnych szczegółach, jakie pozostały do ustalenia - my pamiętamy o tym za Was i pozostajemy z Wami w kontakcie.

W dniu uroczystości auto przyjeżdża po Was zawsze punktualnie i przygotowane z największą starannością - czyste, lśniące, z wybranymi przez Was dekoracjami. Nasze auta prowadzą uprzejmi, kulturalni i doświadczeni kierowcy, którzy zdają sobie sprawę z wyjątkowości Waszego dnia i wiedzą, że ich rola nie ogranicza się jedynie do zasiadania za kierownicą.

Nie jeździmy tymi autami na co dzień np. do pracy. Są używane tylko na uroczystości, a w ciągu tygodnia są garażowane.


Złoty Chrysler 300 C - Amerykańska limuzyna Chrysler 300 C w kolorze złotego lustrzanego chromu w wersji luksusowej z potężnym silnikiem V6, na płycie podłogowej Mercedesa, prawie 2 metrowej szerokości i 5 metrowej długości, z systemem audio premium Boston. Jest bardzo komfortowy w czasie jazdy, szczególnie dzięki wygodnym i przestronnym skórzanym kanapom w jasnym kolorze, gdzie swobodnie z tyłu zmieszczą się trzy dorosłe osoby, a panna młoda nie pogniecie sobie sukni.

Srebrny Chrysler 300 C - Amerykańska limuzyna Chrysler 300 C w kolorze srebrnego lustrzanego chromu w wersji luksusowej z potężnym silnikiem V6, prawie 2 metrowej szerokości i 5 metrowej długości, z systemem audio premium Boston. Jest bardzo komfortowy w czasie jazdy, szczególnie dzięki wygodnym i przestronnym skórzanym kanapom w jasnym kolorze, gdzie swobodnie z tyłu zmieszczą się trzy dorosłe osoby, a panna młoda nie pogniecie sobie sukni.

Złoty Mercedes CLS AMG - Lustrzany Mercedes Benz CLS AMG w kolorze złotego lustrzanego
chromu. Jest to luksusowa limuzyna z przepiękną ponadczasową linią nadwozia, delikatnie opadającą do tyłu, z potężnym silnikiem. Auto jest bardzo komfortowe w czasie jazdy, szczególnie dzięki wygodnym, skórzanym kanapom w jasnym kremowym kolorze.

Wynajmując nasze samochody poczujesz się komfortowo, wyróżnisz się i masz pewność, że nikt z Twoich znajomych nigdy takimi nie jechał. Każdy na ulicy obejrzy się za Wami. Będą to wspaniałe wspomnienia z Waszego wyjątkowego dnia, a w szczególności piękna pamiątka w postaci niepowtarzalnych zdjęć na tle złotego lustrzanego samochodu, który odbija każdy promień słońca :)

Dekorowanie auta do ślubu w cenie wynajmu Gratis
Nasze limuzyny prowadzą doświadczeni kierowcy (w eleganckim garniturze i w złotym krawacie).
Posiadamy duży wybór tablic rejestracyjnych na samochód. Przykładowe wzory tablic ślubnych w zakładce DEKORACJE.

To wyjątkowy samochód na wyjątkowy dzień.

Jeśli chcecie doczekać złotych godów - Złote Auto będzie dla Was dobrą wróżbą.

Dodatkowo jako jedyni oferujemy zapis nagrania z całej podróży ze specjalnej obrotowej kamery w jakości HD, która jest podwieszona pod sufitem wraz z dużym kolorowym 10-calowym ekranem. Kamera jest skierowana na tylną kanapę wnętrza samochodu i uruchamiana przez szofera tylko na życzenie klientów. Nagranie zostanie skopiowane na na pendrive USB w kształcie sztabki złota z możliwością wygrawerowania daty ślubu i imion Pary Młodej z serduszkiem ♥ - jako dodatkowa usługa.
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group