Yuppi

Torty, ciasta, lody na każdą okazję!

Od Cukiernia Tyszko
Torty i słodkości

Informacje:

Firma: Cukiernia Tyszko

Adres: Aleja Pracy 7a , Wrocław

Opis:

Cukiernia Tyszko została założona w 1968 roku. Jesteśmy firmą przywiązaną do tradycyjnych metod pieczenia ciast i tortów, ale także otwartą na innowacje. Wierzymy, że zawsze można zrobić coś lepiej, dlatego nieustannie wspólnie pracujemy nad ciągłym udoskonalaniem receptur.

Wieloletnie doświadczenie każdego z członków zespołu, przyczynia się do ciągłego rozwoju całej firmy. Głównie dzięki praktykom w kraju i zagranicą, m.in. ukończenie kursów w zakresie ciast, lodów i czekolady we francuskiej Szkole Cukierniczej a’Yssinqeauxle, kursu figurek z marcepanu w Niemczech, kursu pieczenia ciast kruchych i francuskich w Dani.

POZNAJCIE NASZĄ OFERTĘ:
...
Torty
...
Naszą specjalnością są niepowtarzalne torty na wszelkie okazje – wesela, komunie czy urodziny. Opieramy się o sprawdzone i tradycyjne receptury. Jesteśmy cukiernikami z pasją, którzy dopracowują nie tylko smak, ale także najdrobniejsze elementy ozdób tortów. Dzięki nam torty okolicznościowe i torty weselne we Wrocławiu to pewność wyjątkowego smaku i oryginalnego wyglądu, który zaskoczy Państwa gości.

Do wszystkich ciast i tortów wykorzystujemy wyłącznie naturalne i świeże składniki. Nie robimy żadnych wypieków z gotowych mieszanek. Nasze wypieki i surowce są codziennie kontrolowane i produkowane na miejscu, dlatego tylko w naszej cukierni możesz kupić ciepłe ciasto prosto z pieca!

Wykonujemy torty małe (0,5 kg), jak i bardzo duże (nawet ponad 50 kg), jedno- lub wielopoziomowe, w dowolnych kształtach i kolorach. Pieczemy torty nietypowe: z bajkowym wzorami dla dzieci, pomysłowe i indywidualnie dobrane dla pary młodej, a także torty dla dorosłych.
...
Ciasta
....
Asortyment 120 różnych rodzajów ciast! Pączki, bułki, ciastka na wagę – z tego słynie nasza cukiernia w całym Wrocławiu. Ciasta kruche i drożdżowe z owocami, makowce, serniki – to nasza specjalność. Już dziś spróbuj zawsze świeżego i starannie wypieczonego ciasta! Wrocław, Aleja Pracy 7a – zapraszamy!

Polecamy również nasze ciasta na zamówienie, nasze ciasta weselne uświetniły niejedną uroczystość wrocławian.

Do wszystkich ciast i tortów wykorzystujemy wyłącznie naturalne i świeże składniki. Nie robimy żadnych wypieków z gotowych mieszanek. Nasze wypieki i surowce są codziennie kontrolowane i produkowane na miejscu, dlatego tylko w naszej cukierni możesz kupić ciepłe ciasto prosto z pieca!
...
Lody
....
Obok ciast i tortów (na zamówienie, na wesela i inne okazje), z których znana jest wrocławska Cukiernia Tyszko, w okresie letnim sprzedajemy pyszne mleczne lody własnej produkcji w około 20 różnych smakach. Wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki, bez sztucznych barwników i konserwantów.

Nasza dbałość o szczegóły, najwyższa jakość wypieków i kunszt cukierniczy zostały docenione na licznych konkursach:

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym (1992),
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym (1993),
III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata Cukierników (1994).
Zajmujemy także czołowe miejsca w cukierniczych konkursach szkolenia uczniów.
...

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy Rzeczpospolitej Polskiej (Cech rzemiosł spożywczych).

Statystyki pokazują, że Polacy lubią nowości.
Każdego dnia stawiamy sobie za cel pokazać naszym Klientom, że innowacyjna i nowoczesna może być także tradycyjna cukiernia. Wrocławianie doceniają nasz wkład i zaangażowanie, przybywając po nasze wypieki z najodleglejszych zakątków Wrocławia i okolic.

Puszysty biszkopt, idealna konsystencja kremu, pyszna czekolada czy chrupiące faworki. Brzmi wspaniale, prawda? Sprawdź sam. Już dziś przyjdź do Cukierni Tyszko!

Najlepsze ciasta i torty – Wrocławianie już wybrali! Wybierz i Ty!
Skontaktuj się z nami i spraw aby Twoje przyjęcie było piękne i pyszne!
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group