Yuppi

Pałac Jabłonowo

Od Pałac Jabłonowo
Domy weselne - Dworki - Pałace

Informacje:

Firma: Pałac Jabłonowo

Adres: Jabłonowo 90 , Ujście

Opis:

Z prawdziwą przyjemnością oddaję w Państwa ręce ofertę zespołu pałacowo-parkowego położonego w Wielkopolsce (85 km od Poznania, 18 km od Piły). Bogata historia obiektu powstałego w XVIII wieku z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli na zetknięcie się z tradycją i historią Polski. Zabytkowy park, dzięki bogactwu krajobrazów oraz nieskazitelności nadnoteckiego klimatu, pozwoli na spędzenie wielu romantycznych i niezapomnianych chwil.

Mamy nadzieję, że wykwintność oraz różnorodność serwowanych potraw, połączonych z gościnnym personelem nakłonią Państwa do częstych odwiedzin. Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta uzyskiwana poprzez komplementarność i wysoki standard oferowanych usług.

Nasza oferta:

WESELA

Dzień Ślubu to dzień, na który oczekuje każdy z nas, dzień, który na zawsze odmieni nasze życie i pozostanie w pamięci. Warto więc zadbać o każdy szczegół przyjęcia: piękną suknie, lśniące bukiety, a także wyjątkowe miejsce przyjęcia.

Pałac Jabłonowo dzięki unikatowemu XVIII-wiecznemu klimatowi z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Zabytkowy park w stylu angielskim, strumień, stawy, kamienne mosty pomogą zapomnieć o troskach dnia codziennego. Specjały naszej kuchni, połączone z gościnnym personelem nakłonią Państwa do częstszych odwiedzin.

Sale weselne:

Sala parkowa - całoroczny obiekt, zlokalizowany w samym centrum naszego parku. Sala dzięki wysokiej jakości wykończenia, na które składa się drewniana podłoga, ozdobne wejścia, bogate zdobnictwo dekoracyjne z pewnością urzeknie nawet najbardziej wymagających klientów. Sala połączona jest z altaną drewnianą, z której można podziwiać piękno jabłonowskiego krajobrazu. Olbrzymia przestrzeń sali (400 m2) pozwala na organizacje imprez okolicznościowych do 200 osób.

Informacje ogólne:
Sala wyposażona jest w dwa ozdobne wejścia - (duże przestrzenne drzwi oraz drewniane zadaszenie).
Sala połączona jest z altaną drewniana o powierzchni 40 m2.
Sala jest wyposażona w system ogrzewania i system klimatyzowania.
Sala wyposażona jest w 4 sanitariaty (2 damskie i 2 męskie), o wysokim standardzie.

Sala wyposażona jest w specjalistyczne urządzenia odpowiedzialne za likwidowanie owadów.

Bogata paleta kolorów dekoracji do wyboru- fioletowy, różowy (dwa odcienie), bordo, łosoś, złoty, czekoladowy, perłowy, stalowy.
Do dyspozycji 8 ha zabytkowego parku, a w nim 7 stawów połączonych kamiennymi mostami, dwie wyspy, spiętrzenia oraz zabytkowa aleja bukowa (pomnik przyrody wielokrotnie opisywany w różnych publikacjach). Park znakomicie nadaje się do tworzenia pamiątkowej sesji zdjęciowej
Istnieje możliwość wyboru stołów: okrągłe (8-12 osobowe) lub prostokątne.
W trakcie trwania imprezy posiadają Państwo wyłączność pałacowo- parkową. Zapewniamy oświetlenia elewacji frontowej obiektu oraz części Parku

Sala pałacowa - która dzięki połączeniu z przeszklonym ogrodem zimowym pozwala na organizację przyjęć weselnych do 70 osób. Piękna architektura wnętrz, bogate zdobnictwo sztukateryjne, zabytkowe meble i obrazy oraz malowniczy kominek tworzą niezapomniany klimat XVIII – wiecznego wnętrza.

Ceny:
- Menu weselnego już od 190 zł za osobę
- Koszt noclegu 60 zł od osoby( pokoje 4 osobowe)

Oferta dodatkowa:
- Fontanna czekoladowa: podawana wraz owocami, koreczkami owocowymi i rurkami
- Stół wiejski
- Grill - dania przygotowywane na specjalistycznym grillu
- Stół barmański
- Dania z pieca: indyk nadziewany owocami, szynka
- Powózki i sanie konne, konie na lonży, kucyki
- Zabytkowe auta

IMPREZY I PRZYJĘCIA

Naszym gościom zapewniamy niepowtarzalna atmosferę podczas uroczystości, zarówno o charakterze rodzinnym jak i biznesowym.

Organizujemy:
- przyjęcia komunijne,
- imprezy imieninowe/urodzinowe
- jubileusze,
- spotkania wigilijne i noworoczne
- bale sylwestrowe i karnawałowe

Mamy głęboką nadzieje, ze magia zabytkowych wnętrz, połączona z profesjonalnym personelem sprawia, ze będą Państwo powracać do oferty zespołu pałacowo- parkowego.

*minimalna liczba gości podczas uroczystości: 10 osób

USŁUGI NOCLEGOWE

Pałac Jabłonowo, hotel Piła, hotel Pałac Jabłonowo jest jednym z niewielu obiektów zabytkowych w Polsce, który nie tylko wprowadził w „swe mury” najwyższe standardy technologii, ale przede wszystkim utrzymał zabytkowy charakter wnętrz.

Oferujemy noclegi w pałacu na najwyższym poziomie.

W pokojach noclegowych w harmonijny sposób łączone są zdobycze techniki w postaci bezprzewodowego internetu, TV LCD z zabytkowymi meblami, sztukaterią, oświetleniem, rzeźbionymi mahoniowymi drzwiami i oknami.

Pokoje/apartamenty są bardzo przestrzenne (od 25 do 50 m2) wyposażone w łazienki z prysznicami.

Do dyspozycji gościa naszego obiektu oddajemy 8 ha zabytkowego, w pełni grodzonego parku, na którego terenie znajduje się:
zabytkowa aleja bukowa - pomnik przyrody,

7 stawów - możliwość połowu ryb, wyspy, spiętrzenia,
restauracja w Sali kominkowej – wyłącznie dla gości korzystających z nolcegu,

altana drewniana - możliwość grillowania,
monitorowany parking bez opłat

Pałac zlokalizowany jest pomiędzy 4 największymi miastami swego regionu (15 km od Czarnkowa, 18 km od Piły, 18 od Chodzieży, 25 od Trzcianki), 6 km od drogi krajowej nr 11, dojazd drogą wojewódzką 182.

W bezpośrednim otoczeniu:
- stadniny i pensjonat konny
- lasy i łąki nadnoteckie

W dalszym otoczeniu:
- historyczna miejscowość Ujście
- Aqua Park – Piła

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej.
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group