Yuppi

Miejsce idealne na Twoje przyjęcie

Od First Floor Restaurant
Restauracje i catering

Informacje:

Firma: First Floor Restaurant

Adres: ul. Kasprzaka 31 , Warszawa

Opis:

Podróż po piętrach smaku

Nie ma drugiej takiej restauracji w Warszawie, do której prowadzą piękne szklane schody, prawdopodobnie jedne z najchętniej utrwalanych na fotografiach przez naszych Gości. Na pierwszym piętrze budynku Varsovia Apartamenty, w przepięknej, nowoczesnej przestrzeni inspirowanej stylem Art Deco, w otwartej kuchni, na oczach naszych Gości kucharze przygotowują znakomite potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Dania włoskie i sezonowe polskie smaki, to specjalność naszego szefa kuchni.

OFERTA EVENTOWA:

Elegancka sala weselna

Wybór restauracji na weselny obiad powinien być starannie przemyślany. Jeśli zależy nam na tym, żeby to ważne spotkanie z rodziną i przyjaciółmi odbyło się w naprawdę stylowym wnętrzu oraz w niezwykłej atmosferze, warto zrezygnować z poszukiwania tzw. domu weselnego i postawić na lokal mający klarowną wizję swojego profilu kulinarnego oraz estetycznego. Wykwintna kuchnia oraz starannie zaaranżowane wnętrze utrzymane w spójnej stylistyce sprawią, że weselny obiad stanie się naprawdę uroczystym i niezapomnianym przeżyciem dla pary młodej i jej gości. Wyborowi sali na wesele warto poświęcić tyle samo uwagi, co wyborowi sukni ślubnej czy garnituru pana młodego. Estetyczna oprawa wesela to zadanie niełatwe, ale jeśli wyznaczymy sobie wysokie standardy, to jedno z najważniejszych wydarzeń w biografii każdego człowieka będzie wiecznie żyło we wspomnieniach jako wydarzenie naprawdę niezwykłe. Restauracja First Floor powstała właśnie z myślą o ludziach, dla których wyrafinowane estetycznie wnętrza to warunek konieczny do tego, żeby spotkanie z najbliższymi zyskało odpowiednią rangę. Wystrój inspirowany stylem Art Deco, luksusowy i elegancki, słynący z dbałości o każdy detal aranżacji, o geometrycznych liniach i stonowanej kolorystyce, jest wprost idealnym tłem dla przepięknie ubranej pary młodej oraz korowodu gości, którzy tego dnia także chcą wyglądać zjawiskowo. Na pierwszym piętrze w budynku hotelu Varsovia znajdziesz nowoczesną przestrzeń, otwartą kuchnię oraz oryginalny wystrój, inspirowany stylem Art Deco. Wybierz restaurację First Floor – to sala weselna idealna dla osób ceniących wyrafinowane wnętrza i wyrazisty styl.

Organizacja Chrzciny - Klimatycznie i kameralnie

Spotkanie z okazji chrzcin nowego członka rodziny warto zorganizować w spokojnym i klimatycznym miejscu, w którym swobodnie będą się czuły nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci. Wśród gości będą na pewno rodzice z niemowlętami, warto także im zapewnić komfort i dostęp do wygodnych kanap, kąt do karmienia czy miejsce, w którym będzie ciszej. Restaurację First Floor można zaaranżowana jako dużą salą bankietową z jednym wielkim stołem pośrodku, ale także stworzyć strefy komfortu dla gości o odmiennych potrzebach. Jeśli szukasz w Warszawie idealnego miejsca na organizację chrzcin, polecamy nasz lokal, gwarantując możliwość dostosowania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Wyjątkowe przyjęcie komunijne

Decyzja o tym, żeby uroczysty obiad przygotować poza domem wiąże się z faktem, że chcemy naszych najbliższych ugościć w naprawdę profesjonalny sposób, dając jednocześnie szansę także sobie - wolimy usiąść za stołem i delektować się rozmową i dobrym jedzeniem, zamiast spędzać czas w kuchni. Restauracja First Floor podejmuje się zorganizowania komunii w taki sposób, że Twoje dziecko oraz cała rodzina poczują się u nas swobodnie i docenią nie tylko wyśmienitą kuchnię, ale i estetykę miejsca - to będzie naprawdę piękny dzień i udane spotkanie. Będziecie mogli uwieńczyć duchowe święto w kameralnym - albo nieco większym - gronie i oddać się wspomnieniom, które niechybnie towarzyszą tego rodzaju uroczystościom.

Spotkania integracyjne - imprezy firmowe

Szukasz miejsca, w którym Twoi pracownicy poczują się na tyle swobodnie, że impreza integracyjna spełni swoje zadanie i skonsoliduje zespół jeszcze bardziej? Dobrze trafiłeś! Wnętrza restauracji First Floor to idealne miejsce na spotkanie integracyjne nie tylko dlatego, że oferujemy doskonałe menu, ale także z uwagi na fakt, że jest u nas wyjątkowo wygodnie. Ustawimy stoły w dowolną konfigurację, żeby wszyscy uczestnicy imprezy mogli patrzeć sobie w oczy, oddawać się zabawnym konwersacjom i naprawdę odczuwali to, że są drużyną. W części nazwanej przez nas "meeting place" goście znajdą wygodne kanapy, które doskonale nadają się do tego, żeby zapomnieć o na pół oficjalnym charakterze imprezy i poczuć się już zupełnie swobodnie. Restauracja First Floor zaaranżowana jest z wielką dbałością o szczegóły. Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, którą łatwo jest przystosować do indywidualnych potrzeb rozmaitych grup klientów. Udało się. Imprezy integracyjne w naszej restauracji to sama przyjemność. Zarezerwuj termin dla Twoich pracowników - na pewno będziecie wracać do nas jeszcze nie raz.

Skontaktuj się z nami i poznaj pełną ofertę.
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group