Yuppi

Kompleksowa organizacja ślubu

Od Architekci Ślubni
Organizacja przyjęć

Informacje:

Firma: Architekci Ślubni

Adres: Pobiedziska

Opis:

Wbrew opiniom organizacja ślubu czy wesela to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza kiedy brakuje nam czasu a często i pomysłu, aby ten wyjątkowy dzień zapadł na długo w pamięci gości.

Od lat działamy w branży ślubnej z powodzeniem organizując wesela. Na bieżąco śledzimy światowe trendy aby nasze propozycje były zawsze świeże i niepowtarzalne. Niezmiernie cieszy nas fakt, że coraz częściej udaje się zorganizować ślub plenerowy, któremu zawsze towarzyszą wyjątkowe emocje, a tworzone przez naszych florystów dekoracje urastają do rangi inscenizacji i sprawiają, że chociaż na chwilę możemy poczuć się jak w bajce, czy filmie.

Wesela międzynarodowe zajmują szczególne miejsce w naszych działaniach, staramy się aby każdy z gości czuł się dobrze, staramy się stworzyć namiastkę kraju gości, aby obie rodziny mogły poznać wzajemnie swoją kulturę.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, ekspertami w swojej dziedzinie, co sprawia, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie i nie boimy się najbardziej wymagających klientów.

Kompleksowe dekoracje ślubne

Tradycyjny, romantyczny, a może nowoczesny – najważniejsze jest znalezienie stylu każdej Pary Młodej, tak aby aranżacje kwiatowe nie przytłaczały, a jednocześnie tworzyły wyjątkowe tło w tym niezwykłym dniu.

Specjalizujemy się w dekoracjach tematycznych, zachęcamy wszystkie Pary Młode do otwarcia się na niestandardowe rozwiązania, tak aby efekt finalny zaskakiwał, zachwycał, a uwieczniony na fotografiach budził wspomnienia.

Dekoracja każdego ślubu czy wesela jest dla nas prawdziwymwyzwaniem i dlatego do każdej realizacji podchodzimy z tym samym zaangażowaniem i pasją.

Spora część naszych realizacji to dekoracje imprez firmowych, imprez okolicznościowych i innych wydarzeń, które wymagają dodatkowej oprawy w postaci żywych kwiatów

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group