Yuppi

Zaproszenia, kalendarze i planery ślubne

Od Artistic Attic
Zaproszenia i kartki okolicznościowe

Informacje:

Firma: Artistic Attic

Adres: Warszawa

Opis:

Oryginalne planery ślubne. Ręcznie robiona papeteria ślubna i dodatki weselne.
Zaproszenia i albumy na chrzest, komunię

Ręcznie robione Planery Ślubne. Jeśli chcecie zaplanować idealny ślub i wesele, ale nie macie pojęcia od czego zacząć lub boicie się, że w natłoku planowania zapomnicie o czymś ważnym, mamy dla Was idealne rozwiązanie! Nasze ręcznie robione Planery Ślubne w przeróżnych motywach zawierają 74 strony stworzone po to, aby spełnić marzenia o perfekcyjnym Ślubie każdej Pary Młodej bez zbędnego stresu podczas przygotowań.

Kalendarze. Kluczem do osiągnięcia każdego celu jest odpowiednia organizacja i jasno wyznaczony plan działania. Idealnym rozwiązaniem, które pomoże Ci ułożyć i pamiętać o wszystkich zadaniach jest planer. Z naszymi ręcznie robionymi kalendarzami organizacja czasu w 2020 roku będzie łatwa, prosta i przyjemna. Wybierz układ tygodnia, który będzie najbardziej pasował do Twoich potrzeb i sposobu planowania. Uporządkuj każdy dzień i bądź o krok bliżej do zrealizowania swoich celi, dąż do samorealizacji i spełniania swoich marzeń. Nasze piękne i poręczne planery na 2020 rok pozwolą Ci w pełni wykorzystać każdy dzień bez obaw, że nie zdążysz wszystkiego zrobić lub o czymś zapomnisz.

Papeteria ślubna.

Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą jest jednym z elementów, o które należy zadbać przygotowując się do tego ważnego wydarzenia. W naszym sklepie oferujemy różne warianty zaproszeń komunijnych – od prostych zaproszeń z motywami kwiatowymi , po efektowne kartki z elementami złoceń i ażurowymi wstawkami. Liczymy na to, że nasze ręcznie robione zaproszenia na Komunię spełnią wasze oczekiwania.

Zapraszam do zapoznania się z moją galerią i odwiedzenia sklepu online.

 

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group