Yuppi

Zjawiskowe suknie ślubne - Bydgoszcz/Toruń/Włocławek

Od Angela salon mody ślubnej
Suknie ślubne i wieczorowe

Informacje:

Firma: Angela salon mody ślubnej

Adres: ul. Wł. Broniewskiego 4/56 , Toruń

Opis:

Salon ślubny Angela od wielu lat ubiera Panny Młode z Kujaw i Pomorza w wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje ślubne.  

W naszych salonach oferujemy tylko oryginalne modele sukien najlepszych polskich i zagranicznych projektantów mody ślubnej, takich jak Lillian West, Sincerity, Sweetheart, Annais, Gala i wiele innych.

Przykładamy dużą wagę do jakości i estetyki dlatego wszystkie nasze suknie są uszyte z najlepszych tkanin i starannie wykończone. Wyszukane konstrukcje, metaliczne koronki, królewska satyna i elegancki szyfon tworzą nienagannie dopasowane suknie, które podkreślają kształty kobiecego ciała. Kobiece akcenty, takie jak zdobione krótkie rękawki, odpinane pasy i wyrafinowanie zdobione dekolty świadczą o niepowtarzalności i wyjątkowości naszych sukien, które są zaprojektowane aby zrobić wrażenie nie tylko na Pannie Młodej.

Doświadczone i wykwalifikowane konsultantki ślubne indywidualnie doradzą każdej Pannie Młodej odpowiednią suknię, pomogą w doborze ozdób i dodatków. Oferujemy suknie wyłącznie z najnowszych kolekcji, zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Swoją wymarzoną suknię znajdzie u nas Panna Młoda gustująca w  prostych i subtelnych kreacjach jak i osoba lubiąca oryginalność i przepych.

Zapraszamy do naszych salonów w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku

Bydgoszcz 85-009
ul. Dworcowa 19
Tel. 607-349-886

Toruń 87-100
 ul. Wł. Broniewskiego 4/56
Tel. 726-085-774

Włocławek 87-800
ul. P.O.W. 22 a
Tel. 607-281-529

SALONY CZYNNE:
Poniedziałek- Piątek 10.00-18.00
Sobota 9.00-14.00

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group