Yuppi

„MONA LIZA” Salon Ślubny

Od „MONA LIZA” Salon Ślubny
Suknie ślubne i wieczorowe

Informacje:

Firma: „MONA LIZA” Salon Ślubny

Adres: Nowolipki 13 , Warszawa

Opis:

Suknie Ślubne Mona Liza to najpiękniejsze Suknie Ślubne w Warszawie. Mamy zaszczyt reprezentować jako jedyni w Warszawie światowe marki sukien ślubnych między innymi Stella York oraz Papilio. 

Suknie ślubne Stella York inspirowane są najnowszymi trendami światowych projektantów.Wykonane są perfekcyjnie z pięknymi olsniewającymi detalami oraz koronkami .Każda suknia jest skonstruowana tak, aby zapewniać wyjątkowe dopasowanie i nadać sylwetce idealną formę.


Wysoka reputacja marki Papilio i jej rosnąca popularność wśród klientek w Polsce i na świecie są wynikiem wdrażania przez Alenę Goretskayą – główną projektantkę Papilio – najlepszych praktyk krawieckich. Podczas projektowania sukien ślubnych i wieczorowych jej zespół wykorzystuje najwyższe standardy haute-couture co przekłada się na jakość sukien ślubnych. Papilio wykorzystuje wyłącznie najlepsze gatunkowo tkaniny oraz dodatki wykończeniowe pochodzące z renomowanych szwalni i pracowni europejskich. Natomiast umiarkowana liczba przygotowywanych corocznie projektów sukien ślubnych i wieczorowych , pozwala projektantom Aleny na pełne rozwinięcie artystycznej wyobraźni – zjawiska typowego wyłącznie dla haute-couture. Dzięki temu w każdej kolekcji Papilio znajdziecie oryginalne style oraz intrygujące pomysły połączone z elegancją na światowym poziomie.

W salonie ślubnym Mona Liza Dbamy o to, aby każda Panna Młoda w tym wyjątkowym dla siebie dniu wyglądała tak jak sobie wymarzyła.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas suknie ślubne idealnie podkreślały piękno przyszłej Panny Młodej oraz wzniosłość tego szczególnego Dnia. Decydując się na współpracę z salonem ślubnym Mona Liza zyskują Państwo obsługę na najwyższym poziomie. Osoby pracujące i obsługujące klientki już bezpośrednio w salonie, codziennie przychodzą do pracy z uśmiechem na ustach z radością witając kolejne Panny Młode, które chcą kupić lub przymierzyć suknie ślubne.

Prosimy o telefoniczne umawianie spotkań.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group