Yuppi

Fotografia przepełniona miłością

Od Dawid Chatkiewicz Fotograf Ślubny
Fotograficy, Fotobudki i Fotolustra

Informacje:

Firma: Dawid Chatkiewicz Fotograf Ślubny

Adres: Białystok

Opis:

TWORZENIE I UMIŁOWANIE PIĘKNA DAJE MOŻLIWOŚĆ ODCZUWANIA SZCZĘŚCIA. To, co Wam mogę zaoferować, to mój czas, umiejętności, uwagę i świetne zdjęcia. Jeżeli tego właśnie oczekujecie od fotografa ślubnego, a ja mam akurat wolny termin, to nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy się spotkali na zapoznawczej kawie!

Lubię wchodzić w głębsze relacje z moimi Parami. W tym ważnym, być może najważniejszym dla Was dniu, chcecie mieć obok siebie jedynie ludzi, którzy są Wam bliscy, których lubicie i z którymi nawiązaliście więź – nawet, jeśli spotkaliście ich tylko kilka razy w życiu. Naprawdę interesuje mnie kolor butów Młodego czy kwiaty do bukietu Młodej. Nie tylko dlatego, żeby dobrze się prezentowały na zdjęciach.

Jako fotograf staję się częścią Waszego wydarzenia i razem z innymi gośćmi, przeżywam jego przebieg. Dlatego wybaczcie, jeśli w moim oku zakręci się łza!

To wspaniałe uczucie, móc obserwować szczęśliwe małżeństwo, które wraca do mnie po sesję rocznicową. Czasami nie są już tylko we dwoje… Przypominam sobie ich z dnia ślubu i wiem, że przeznaczenie naprawdę istnieje. I jak tu nie cieszyć się ze swojej pracy fotografa? Dotykam wielkich tematów, bo czy jest coś ważniejszego niż MIŁOŚĆ?

Na co dzień mieszkam w Białymstoku, lecz w kwestii fotografii nie ma to większego znaczenia. Powiedzcie tylko gdzie organizujecie swój ślub, a zobaczę, co da się zrobić;)

W dniu ślubu jestem do dyspozycji od momentu przygotowań do mniej więcej 1:30 w nocy. Staram się nie ingerować w Wasz harmonogram tego dnia, nie reżyseruję go.

Obrobione zdjęcia przekazuję na stylowym pendrive’ie, który umieszczony jest w drewnianym pudełku razem z wydrukowanymi zdjęciami. Na wieczku pudełka również znajduje się spersonalizowany grawer.

Moje Pary otrzymują również internetową galerię zdjęć, która może być chroniona hasłem.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia, to mniej więcej 2-3 miesiące.

Jeżeli macie jakieś dodatkowe życzenia, pomysły, to napiszcie mi o tym. Wspólnie poszukamy „złotego środka”, aby w pełni zaspokoić Wasze oczekiwania związane z uwiecznieniem Waszego wielkiego wydarzenia.

Poznajmy się!

Napiszcie kilka słów o sobie, o Waszej uroczystości, Waszych pomysłach i o oczekiwaniach związanych ze zdjęciami. Będzie mi bardzo miło Was poznać! Skorzystajcie z formularza kontaktowego w YUPPI lub zadźwońcie.

Pozdrawiam, Dawid

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group