Yuppi

NATURALNA FOTOGRAFIA RODZINNA I ŚLUBNA

Od Lisia Nora Photography
Fotograficy, Fotobudki i Fotolustra

Informacje:

Firma: Lisia Nora Photography

Adres: Kraków

Opis:

Opisujemy świat zdjęciami. Nie każdy potrafi opisywać świat słowami, są tacy – my się z nimi utożsamiamy, którzy za pomocą obrazów zatrzymują świat. Dlatego postanowiliśmy skupić się na tym, co tu i teraz jest najważniejsze- czyli Ludzie, Wy! Radość, emocje, bliskość, chwile pełne wzruszeń i Wasze historie to są bardzo ważne elementy, które zatrzymujemy dla Was.


Ogromną frajdę sprawia nam fotografowanie ludzi, dlatego chcielibyśmy, abyście patrząc na nasze zdjęcia przypominali sobie Wasze cudowne momenty.
Bardzo chętnie poznamy Waszą historię, zaproponujemy super miejsce na sesję, doradzimy jak to zrobić, aby dobrze wyglądać razem na zdjęciach.

Paula i Piotr- to właśnie my

Cześć! Nazywamy się Paula i Piotr, jesteśmy małżeństwem, dzielimy wspólną pasję do fotografowania i podróży. Kochamy to co robimy            i doceniamy, że możemy to robić razem! Bez dwóch zdań możemy o sobie powiedzieć, że jesteśmy zgranym lisim teamem. Pewnie się już domyślacie, że fotografujemy w duecie. Dwoje fotografów podczas sesji lub reportażu ślubnego nie mogliście lepiej trafić.

Coś więcej o nas...

Pokrótce opowiemy Wam, jak to się stało, że zaczęliśmy fotografować. Kilka lat spędzonych za granicą zaowocowało wspólną pasją.
Fotograficzną przygodę rozpoczęliśmy od fotografowania naszych podróży. Do tej pory wspominamy naszą pierwszą wycieczkę do Oslo i bardzo “modne” zaszumione fotki, które stamtąd przywieźliśmy.


Wtedy nie mieliśmy jeszcze pojęcia jak ustawić aparat, ale szybko się to zmieniło.
Podczas naszych podróży fotografowaliśmy głównie krajobrazy, naturę, miasto i architekturę nie myśleliśmy o tym, że będziemy robić zdjęcia ludziom aż do momentu naszego ślubu.

Nie ma dla nas lepszego sposobu na relaks i ucieczkę od codzienności jak wsiąść w samolot lub samochód i przemierzać świat, chłonąć obrazy.
Inspiracją dla nas są słowa Andre Kertesza: Aparat fotograficzny to moje narzędzie. To właśnie narzędzie nadaje sens wszystkiemu, co nas otacza.

Wyjątkowa oferta fotograficzna 

Cieszymy się, że spodobały Wam się nasze zdjęcia. Będzie nam miło, jeśli pozwolicie byśmy towarzyszyli Wam w Waszym wielkim dniu lub mogli uchwycić dla was wspólne chwile. Poniżej znajdziecie naszą aktualną ofertę.
Jeśli Wasza lub Twoja wizja nie została ujęta w ofercie poniżej- nie ma sprawy- wystarczy napisać nam wiadomość, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Reportaż ślubny

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych momentów w życiu. 

Możemy być wtedy z Wami i zadbać o to, żeby powstała po nim wspaniała pamiątka.

Zobacz aktualną ofertę!

Sesja poślubna - Jeśli marzy się Wam sesja w sukni ślubnej i pod krawatem, ale w wyjątkowej lokalizacji- w górach, nad morzem lub jeziorem, w lesie- to warto rozważyć zrobienie takiej sesji w innym dniu niż dzień ślubu.

Sesje narzeczeńskie i dla par  - Jak często robicie sobie wspólne zdjęcia? Pozwólcie nam zrobić to dla was. Każda para to inna historia. Na pewno macie swoje ulubione miejsca i rzeczy, z których wspólnie się śmiejecie, wasze czułości i drobne gesty. To część Waszej historii.

Sesje rodzinne i brzuszkowe - Zapraszamy Was do realizacji sesji rodzinnej.

Nie lubimy sztywnych kadrów i ustawianych póz. Przy nas jesteście sobą, a my jesteśmy z Wami podczas tego dnia, kiedy wspólnie spędzacie czas, śmiejecie się i wzruszacie.

Pomysł na prezent

Sesje fotograficzne to super pomysł na prezent. Jeśli masz ochotę sprawić przyjemność bliskiej osobie – zaproszenie na sesję może okazać się fajną niespodzianką. Możesz ją sprawić najbliższym z okazji narodzin dziecka, z okazji 1 roczku, rocznicy ślubu, urodzin, na walentynki lub po prostu z okazji zatrzymania pięknych wspomnień. Zachęcamy do kontaktu.

Napisz do nas!

Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.”
Robert Bresson

Jeśli chcecie nas bliżej poznać i zależy Wam na naturalnych zdjęciach, które wywołają uśmiech na waszych twarzach, to zapraszamy na rozmowę przy kawie lub na Skypie. Przy okazji zdradzimy wam też, czemu utożsamiamy się z liskami…

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group