Yuppi

Cake Me - pracownia cukiernicza

Od Cake Me
Torty i słodkości

Informacje:

Firma: Cake Me

Adres: Gdańsk

Opis:

Koncepcja naszej pracowni powstała z uwielbienia do pięknych i pysznych słodkości

Nie tylko dopracowany wygląd jest naszym priorytetem. Smak gra tu również główną rolę - sprawiamy, że każdy kolejny kęs wzbudza coraz większy zachwyt! Dbamy o każdy szczegół zamówienia. Z naturalnych i sezonowych składników tworzymy małe dzieła sztuki, które urzekają kompozycją i aranżacją. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa!

Wśród wielu zmieniających się zwyczajów, nieodłącznym elementem przyjęcia jest Tort. Jest on czymś więcej, niż tylko deserem. Według tradycji wierzono, że podarowanie Gościom słodkości zwróci się w postaci szczęścia  Taką też myśl wkładamy w naszą twórczość- sprawiamy, że obecność naszych Tortów i Słodkich Bufetów, podkreśla szczególną wagę uroczystości, zaś goście mają możliwość przeżywania wyjątkowych słodkich chwil, delektując się deserami w niecodziennej, zachwycającej formie.

Wszystkie nasze wyroby to połączenie wieloletniego doświadczenia, wysokiej jakości składników oraz niebanalnych smaków. Stawiamy na detale, z radością kreując Torty i Słodkie Stoły dopasowane idealnie do motywu przewodniego przyjęcia. Sprawiamy że przyciągają uwagę i stają się obleganą atrakcją!

Rozkochajcie się w naszych słodkościach! Skorzystaj z oferowanej przez nas degustacji oraz konsultacji. Pragniemy dokładnie poznać Wasze oczekiwania, by móc zadbać o wyjątkowe detale. Ponieważ ważne chwile zasługują na wyjątkową oprawę

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group