Yuppi

Studio tańca ROZTAŃCZENI

Od STUDIO TAŃCA – ROZTAŃCZENI
Atrakcje

Informacje:

Firma: STUDIO TAŃCA – ROZTAŃCZENI

Adres: aleja Adolfa Dygasińskiego 2d , Kraków

Opis:

My kochamy taniec, Wy pokochajcie go razem z nami! Nie ważne czy jesteś już pasjonatem tańca, chcesz zrealizować swoje marzenia czy też poczuć sie pewnie na imprezie tanecznej to świetnie trafiłeś. Nasza szkoła tańca powstała właśnie dla Ciebie. Wystarcza Twoje chęci a nasi instruktorzy sprawia, ze będziesz królować na każdym parkiecie a nauka tańca będzie przyjemnością. Wesele, Sylwester, Studniówka i potańcówka staną sie dla Ciebie szalonym przeżyciem. Wszystko zaczyna sie od pierwszego kroku. Zrób go i roztańcz sie z nami!

O nas:

Agata jest dyplomowaną instruktorką tańca, gimnastyki korekcyjnej i choreografem. Jest tancerka najwyższej międzynarodowej klasy S. Szkoliła sie w zakresie tańca towarzyskiego i innych stylów tanecznych u najlepszych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Ma na koncie kilkaset startów na turniejach tańca w kraju i za granica. W swojej kategorii wiekowej zajmowała często czołowe, finałowe miejsca (m.in. German Open Dance Festival, Dutch Open Assen, WDC All Disney Paris, WDC European Championships Blackpool). Specjalizuje sie w nauczaniu dzieci, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest oaza cierpliwości. Uważa ze taniec to ciężka praca, ale i wiele radości i satysfakcji.

Tomek jest dyplomowanym instruktorem tańca. Zdobył najwyższą krajowa klasę taneczna i aktywnie rywalizuje sportowo. Swoja wiedzę zdobywa u topowych polskich i zagranicznych szkoleniowców. Nie ogranicza się tylko do tańca towarzyskiego, próbując innych stylów tanecznych.Na krajowych i międzynarodowych turniejach tanecznych startował dziesiątki razy, często zajmując najwyższe medalowe miejsca. Specjalizuje się w nauczaniu młodzieży, dorosłych, młodych par i seniorów. Na zajęciach jest wulkanem energii. Nie ma takiej osoby, której nie umiałby nauczyć tańczyć

Oferta:

Pierwszy taniec

Są to zajęcia taneczne w parach podczas których poznasz podstawy tańców weselnych. Poznane przez Was kroki mogą zostać później wykorzystane w waszych indywidualnych choreografiach Pierwszego Tańca. W ramach zajęć grupowych poznacie takie tańce jak:

Walc angielski – elegancki spokojny taniec który urzeknie Was swoją elegancją i płynnością ruchów. 
Walc wiedeński – znacznie szybszy od angielskiego kuzyna, lekko zwariowany i na pewno zakręcony. W tym tańcu zawirujecie wokół parkietu jak nigdy przedtem.
Foxtrot użytkowy – spokojny i radosny taneczny spacer, który poniesie Was w swingowych rytmach.
Discotep (2 na 1) – lekki i przyjemny taniec użytkowy który potrafi jednak zaskoczyć wielu gości weselnych dzięki całej gamie efektownych przejść i przeplatanek. Jest to absolutnie must have każdego wesela czy jakiejkolwiek imprezy tanecznej. Równie dobrze może być ciekawie wpleciony w Waszą choreografię Pierwszego Tańca 

Taniec towarzyski 

są to zajęcia taneczne w parach podczas których poznasz podstawy tańców standardowych takich jak:

Walc angielski – elegancki spokojny taniec salonowy który urzeknie Was swoją elegancją i płynnością ruchów.
Tango – drapieżny i energiczny taniec który wzbudzi między Wami emocje o których istnieniu nawet nie przypuszczaliście.
Walc wiedeński – znacznie szybszy od angielskiego kuzyna, lekko zwariowany i na pewno zakręcony. W tym tańcu zawirujecie wokół parkietu jak nigdy przedtem.
Foxtrot – spokojny i radosny taneczny spacer, który poniesie Was w swingowych rytmach.
Quickstep – jak każdy taniec ten również jest radosny ale tu radości jest tak dużo że Wasze nogi same będą tańczyć nowe kroki podczas lekcji tego tańca.

Oraz gorących tańców latynoamerykańskich: 

Samba – czyli brazylijski karnawał na sali tanecznej u Roztańczonych. Muzyka która porwie Was prędko do tańca.
Chacha – rytmiczny i energiczny taniec, w rymie którego puka serduszko wszystkich Roztańczonych par. ????
Rumba – taniec kubański gorący i romantyczny rozgrzeje w Was ukryte pokłady namiętności i przeniesie na skąpane w słońcu plaże.
Paso doble – taniec który przeniesie Was na hiszpańską corridę. Przyjdź i sprawdź kto tu jest bykiem a kto torreadorem!!!
Jive – swingujący Amerykanin radosny i niezależny. Trochę inny od swoich latynoskich kuzynów ale za to jaki skoczny i wesoły. Gwarantujemy że razem z nim rozhulacie nie jedną imprezę. 

Taniec użytkowy 

Są to zajęcia taneczne w parach podczas których poznasz podstawy dyskotekowych takich jak:

Discotep (2 na 1) – Lekki i przyjemny taniec użytkowy który potrafi jednak zaskoczyć wielu gości weselnych dzięki całej gamie efektownych przejść i przeplatanek. Jest to absolutnie must have każdego wesela czy jakiejkolwiek imprezy tanecznej. Równie dobrze może być ciekawie wpleciony w Waszą choreografię Pierwszego Tańca 
Walczyk weselny –  znacznie szybszy od angielskiego kuzyna, lekko zwariowany i na pewno zakręcony. W tym tańcu zawirujecie wokół parkietu jak nigdy przedtem.
Disco Samba – Połączenie szalonego latynoskiego tańca – samba – z elementami tańca użytkowego – disco. Mieszanka popularnych i latynoskich rytmów sprawia że jest to idealne taneczne rozwiązanie dla każdego 
Rock’n Roll – szalony i zwariowany a jednocześnie lekki i radosny taniec z lat 50-tych. W tym tańcu poczujecie się jak królowie parkietu na każdej imprezie ????

Latino Solo

są to zajęcia taneczne łączące w sobie elementy różnych tańców latynoamerykańskich. Na tych zajęciach choreografie tańczone są osobno. Konstruowane są w taki sposób aby mogły być zatańczone przez Was praktycznie od razu. Są to zajęcia na których z pewnością będziecie się świetnie bawić a dodatkowo popracujecie nad kondycją fizyczną. W programie między innymi takie tańce jak:
Samba, Chacha, Salsa, Rumba, Jive i wiele innych

Zajęcia prowadzone są w postaci OPEN to znaczy że zawsze możesz się dopisać i dołączyć do grupy.

Zobacz pełną ofertę na naszej stronie. Znajdziesz tam także grafik zajęć, cennik i więcej informacji o naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group