Yuppi

Drewniane dodatki ślubne

Od Hagal - Z drewna cięte
Dekoracje

Informacje:

Firma: Hagal - Z drewna cięte

Adres: Balczewo

Opis:

Opowiecie nam o swojej wizji, powiecie co lubicie i co Wam się podoba. Wspólnie wybierzemy dodatki, te małe i duże.  Posiadamy w naszej ofercie drewniane i stalowe ścianki za Parę Młodą, słodki stół, strefę chillout, girlandy świetlne, a także mniejsze elementy takie jak tablice, plastry drewniane itp.

Upominki, podziękowania, spersonalizowane dekoracje
Zaproponujemy podziękowania dla rodziców i drobne upominki dla gości. Stworzymy spersonalizowane toppery, księgę gości i skrzynkę na koperty. Wspólnie wymyślimy coś wyjątkowego. Chętnie wykonujemy nowe produkty spoza naszej podstawowej oferty.

Współpracujemy z florystką, więc jeśli sobie tego życzycie, możemy przygotować ofertę zawierającą „full paki

POZNAJMY SIĘ
W naszych produktach odkryjesz polski las, skandynawską prostotę i lekkość stylu boho.
Znajdziesz u nas dodatki do domu, zabawki do pokoju dziecięcego i dekoracje na wesele. Chętnie wykonamy coś spoza naszej oferty, specjalnie dla Ciebie.

SIEDZIMY W TROCINACH
Jesteśmy rodzinną manufakturą. Pracujemy głównie w drewnie i stali.
Wymyślamy, planujemy, dłubiemy, tworzymy. Wszystko w naszym warsztacie. Ręcznie. Każdy produkt wykonywany jest indywidualnie, na zamówienie.

DLACZEGO DREWNO?
Cenimy naturalne piękno. Unikamy sztucznych surowców i dosłownie sprowadzamy las do Waszego domu. Chcemy dzielić się z Wami ideą slow life i hygge, udowadniając, że wyroby drewniane są piękne, nie ulegają modzie, nie dopada ich starość, są ponadczasowe.Uważamy, że przedmioty, to coś więcej niż jedynie ich fizyczne wartości. Naszym zdaniem, każdy przedmiot ma swoją wartość emocjonalną i historię. Dlatego otaczamy się przedmiotami, które zostały stworzone z pasją i radością, w których tkwi „dobra energia” i takie właśnie przedmioty proponujemy Wam.

Nawet jeśli nie mamy czegoś w ofercie, to chętnie to dla Was wykonamy.

Odwiedź naszą stronę aby zapoznać się z pełną ofertą i sfinalizować zakupy :)

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group