Yuppi

Cukierkowy świat "Bonominka" - podziękowania i nie tylko

Od Manufaktura słodkości "Bonominka"
Torty i słodkości

Informacje:

Firma: Manufaktura słodkości "Bonominka"

Adres: Mały Rynek 7/7a , Opole

Opis:

PRZYJDŹ, ZOBACZ JAK ROBIMY NASZE KARMELOWE SŁODKOŚCI, A POTEM ZRÓB WŁASNEGO LIZAKA! WYKONUJEMY SŁODYCZE NA ZAMÓWIENIE, PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI WESELNYCH, ORGANIZUJEMY WARSZTATY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH ORAZ URODZINKI. MOŻESZ TEŻ PO PROSTU PRZYJŚĆ, NAWDYCHAĆ SIĘ SŁODKIM ZAPACHEM KARMELU I KUPIĆ GOTOWE SŁODKOŚCI Z ASORTYMENTU NASZEJ MANUFAKTURY.

SŁODYCZE NA ZAMÓWIENIE

WYKONUJEMY SŁODYCZE NA ZAMÓWIENIE. PRZYJDŹ DO NAS BĄDŹ WYŚLIJ NAM WZÓR, A MY WYCZARUJEMY SPECJALNIE DLA CIEBIE NASZE SŁODKOŚCI. WYKONUJEMY RÓWNIEŻ PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI WESELNYCH W FORMIE CUKIERKÓW Z SERCEM W ŚRODKU BĄDŹ Z INICJAŁAMI PARY MŁODEJ. W OFERCIE MAMY RÓWNIEŻ SŁODKIE PREZENTY DLA PARY MŁODEJ.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE LIZAKI I CUKIERKI Z LOGO FIRMY LUB WZOREM NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA.

SŁODYCZE ŚLUBNE

FC5A265F-B40F-400E-9E66-07E2D464B625

A316ED0C-A977-4825-AE02-B8D668BA86AF

Wykonujemy cukierki i lizaki z inicjałami Pary Młodej jako podziękowania dla gości weselnych. Pakujemy je w celofanowe opakowania przewiązane wstążeczką. Do wyboru jest smak i kolor słodkości 

Jeden wzór to jeden smak do wyboru. Przy większej ilosci paczek możliwe jest wybranie dwóch wzorów (tzw.mix Np połowa z inicjałami, połowa z samym serduszkiem)

Smaki do wyboru:

Cytryna, pomarańcza, truskawka, malina, jagoda, wiśnia, owoce leśne, kokos, ananas, jabłko, wata cukrowa, anyż, mohito, pina colada, czekolada, wanilia, kiwi, truskawka-banan, cola, wiśnia cola, whisky z colą, szampański, wiśnia-jabłko, banan

Inicjały zawsze są czarne, można wybrać kolor serduszka między nimi.
Kolory:

Żółty, pomarańczowy, czerwony,  różowy, fioletowy, zielony, niebieski,  granatowy, szary, brązowy, czarny

Cukierki z inicjałami – minimum zamówieniowe to 35 paczek (lub 1,5kg w opakowaniach zbiorczych) w jednej wersji kolorystycznej.

Cukierki z samym serduszkiem – minimum 25 paczek (lub 1kg w opakowaniach zbiorczych) w jednej wersji kolorystycznej.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group