Yuppi

Wyjątkowe miesjce na wesela i uroczystośći

Od Restauracja Rusiborek
Domy weselne - Dworki - Pałace

Informacje:

Firma: Restauracja Rusiborek

Adres: Rusiborek

Opis:

RESTAURACJA RUSIBOREK to niepowtarzalne miejsce na mapie Wielkopolski! Jedyny w swoim rodzaju Dom! Dom Restauracyjny Rusiborek to miejsce wymarzone na organizację Twojej imprezy rodzinnej, integracyjnej, szkolenia, warsztatów, wesela, oraz niedzielnego rodzinnego obiadu w spokojnym otoczeniu naszego ogrodu.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE W RUSIBORKU - CO OFERUJEMY?

Wesela - Organizujemy piękne ceremonie ślubne w plenerze oraz niezapomniane wesela w stylu rustykalnym.

Komunie - Urządzimy w Rusiborku komunie, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe czy rodzinne.

Catering - Oferujemy pyszny catering z dostawą,  pięknie podany. Stawiamy na produkty regionalne od rolników.

Co więcej?

WESELA W RUSIBORKU

Rusiborek to dwie sale o różnym stylu wnętrz. Sala główna to przede wszystkim duża przestrzeń, białe ściany, betonowa podłoga w malowane białe wzory, drewniane elementy i bogato zdobione kryształowe żyrandole oraz osobne wyjścia na ogród. Sala barowa to obniżony sufit, ciemne ściany, sceniczne oświetlenie, norweski ponadstuletni kominek, rodzinne pianino i wiele innych charakterystycznych dla Rusiborka elementów jak poroże jelenia. Sala posiada również osobne wejście na taras połączony z przestronnym naturalnym ogrodem, wyjściem głównym oraz częścią hotelową.

Ogród pozwala na organizacje wielu animacji na świeżym powietrzu dla dorosłych oraz dla dzieci. Leżaki, koce, poduszki oraz rozpalanie wieczorem ogniska nadają niepowtarzalny klimat. W głębi ogrodu dzieci mogą zagrać w piłkę nożną oraz skorzystać z naszych hamaków.

...

KOMUNIE W RUSIBORKU

Od początku swojej działalności organizacja Komunii Świętych to nasza specjalność. Dzięki dwóm salom, oddzielaniem mniejszych komunii parawanami, ogromnym ogrodem oraz organizacją animacji dla dzieci Rusiborek to idealne miejsce na tego typu uroczystości. Menu ustalamy indywidualnie według preferencji gości. Organizujemy również catering w domach.

...

Masz do nas pytania? - Napisz lub zadźwoń

Zajrzyj na naszą stronę [ ZOBACZ STRONĘ ] i dowiedź się więcej: menu, rozkład stołów, restauracja i pokoje gościnne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group