Yuppi

Dotgraf - papeteria ślubna

Od DOTGRAF Marcin Zagawa
Zaproszenia i kartki okolicznościowe

Informacje:

Firma: DOTGRAF Marcin Zagawa

Adres: ul. Wygoda 10/3 , Łowicz

Opis:

Witamy wszystkich Zakochanych!

Niedługo najważniejszy w Waszym życiu dzień. Chcąc spędzić go w gronie najbliższych trafiliście na naszą stronę, aby wybrać odpowiednie zaproszenia. Doskonale, bo zyskujecie fachowe doradztwo, dostęp do pięknych wzorów, gwarancję najwyższej jakości i staranności wykonania. Nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie na każdym etapie oraz pasja z jaką wykonujemy nasze zaproszenia i dodatki sprawiają, że mamy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy po latach wracają po zaproszenia na urodziny, chrzciny, komunie...

Firma Dotgraf Zaproszenia Ślubne mieści się w centralnej Polsce, a jej założycielką jest Basia - wrażliwa, otwarta i kochająca piękno osoba. Łączy swoją twórczą pasję z pracą i wkłada w to całe serce. Niezmiennie cieszy ją zadowolenie klientów.

Początki działalności polegały na wykonaniu zaproszeń na własny ślub, potem o równie piękne i indywidualne projekty prosili najbliżsi znajomi.

Aktualnie firma Dotgraf obsługuje klientów z całej Polski. Z uwagą śledzimy najnowsze trendy weddingowe, tworzymy nowe wzory zaproszeń zgodnie z obowiązującą modą, służymy fachowym doradztwem w kwestiach oprawy ślubnej. Do każdego wzoru tworzymy dodatki wedle zapotrzebowania - zapewnimy wizytówki dla gości, plany stołów, podziękowania, upominki, opakowania na słodkości, zawieszki na alkohol, menu i inne niezbędne ozdoby. Jeśli czegoś nie znaleźliście na stronie - wyślijcie zapytanie. Być może ten pomysł właśnie rodzi się w naszych głowach?

Chcemy, aby Wasz ślub i przyjęcie weselne były piękne, romantyczne, gustowne, doskonale zorganizowane i NIEZAPOMNIANE!

Zapraszamy do zakupów :)

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group