Yuppi

Wyjątkowy pokaz światła ledshow

Od Krapita
Atrakcje

Informacje:

Firma: Krapita

Adres: Kraków

Opis:

Krapita - Ledshow to niesamowity pokaz tańca ze świecącymi ledowymi sprzętami, przeplatany elementami akrobatyki. Podczas pokazu używamy specjalistycznego, najwyższej jakości, atestowanego sprzętu, przeznaczonego do tego typu pokazów. W trakcie występu publiczność może podziwiać różnorodne ledowe wizualizacje w wykonaniu jednego, bądź kilku artystów. Liczba osób ustalana jest indywidualnie, na podstawie pokazu, na który się Państwo zdecydują. Pokaz przygotowywany jest przez doświadczonych i profesjonalnych artystów, którzy tego rodzaju show wykonywali już przed niejedną publicznością, jednak zawsze pamiętają o tym, iż nie powinni popadać w rutynę, a każdy występ jest dla nich kolejnym wyzwaniem, któremu winni sprostać.

Z naszej oferty można wybrać jeden z kilku istniejących już pokazów lub poprosić
o przygotowanie jedynego, wyjątkowego i niepowtarzalnego pokazu tylko dla siebie.
Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniem pokazu specjalnie dla Państwa. Czas trwania pokazu zależy od ustaleń. Jesteśmy elastyczni, więc na pewno na podstawie wspólnych rozmów określimy satysfakcjonujący plan działania :) 

Pokaz ledshow będzie niezapomnianą atrakcją na weselu. Wszyscy goście
z pewnością będą wspominać go latami. Jest piękny, fascynujący, zjawiskowy i jednocześnie wywołujący ogromne emocje. Nie przez przypadek jest jedną z najczęściej wybierannych atrakcji weselnych. Zapiera dech w piersiach. Idealnie utrwala się na zdjęciach i filmach, które potem ogląda się z radością.

Wybierając naszą firmę, na pewno nie będą Państwo żałowali podjętej decyzji,
w związku z czym serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie na terenie całej Polski.

Pozdrawiamy,
Zespół Krapita

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group