Yuppi

Ambitne animacje pełne radości

Od Krapita
Animatorzy

Informacje:

Firma: Krapita

Adres: Kraków

Opis:

Krapita - Animacje dzieci podczas przyjęcia weselnego jest niezwykle ważna dla nich samych i co nie oczywiste, chyba jeszcze ważniejsza dla ich opiekunów. Jeśli para młoda chce, aby jej rodzina i przyjaciele, którzy na wesele przyszli wraz z dziećmi, mogli spokojnie cieszyć się ze wszystkimi szczęściem i wyjątkową imprezą weselną pary młodej, to w tym czasie ktoś musi przyciągnąć uwagę dzieci. Poza tym, ważne jest też to, aby dzieci były bezpieczne i co najważniejsze należy zadbać również o to, aby i one dobrze bawiły się podczas tego dnia. I to właśnie jest zajęcie dla animatorów dzieci z firmy Krapita. To jest to w czym nasi animatorzy są najlepsi. Bez większego trudu, z uśmiechem na twarzy, potrafią oczarować wszystkie dzieciaki i z przyjemnością zorganizują im fantastyczną zabawę.

Nasi animatorzy do wspólnej zabawy zachęcą każde, nawet najbardziej z pozoru oporne na tego typu współpracę dziecko. W swojej ofercie animacyjnej dla najmłodszych posiadamy szeroki wachlarz tzw. standardowych atrakcji, takich jak: zabawy z chustą czy tunelami animacyjnymi, warsztaty plastyczne, zabawy sportowe, malowanie twarzy, modelowanie balonów, czy olbrzymie bańki mydlane, a poza tym posiadamy niesamowicie interesujące i wciągające w wir zabawy warsztaty cyrkowe, podczas których najmłodsi mogą spróbować swoich sił w chodzeniu na szczudłach, jeździe na monocyklu, balansu na rola bola czy slackline. Animatorzy z przyjemnością nauczą uczestników animacji żonglowania kolorowymi chusteczkami i piłkami, a także pokażą jak żongluje się obręczami i maczugami. Razem pobawią się z maluchami też diabolem, talerzykami cyrkowymi, flowerstickami itp. W naszej ofercie animacyjnej można znaleźć również pokaz cyrkowy/fireshow/ledshow dla dzieciaków.

Jeśli zamówią Państwo nasze usługi animacyjne na swoim weselu, to niewykluczone, że dzieci będą lepiej wspominały to wesele, niż dorośli – niezależnie od ilości atrakcji przygotowanych dla dorosłych ;) Ale dzięki temu, na pewno dorośli będą mieli okazje w spokoju uczestniczyć w pełni w zabawie.

Nasze animacje nadają się oczywiście na imprezy każdego rodzaju - nie tylko wesela ;) 

Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiamy,
Zespół Krapita

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group