Yuppi

Anioły na szczudłach - wyjątkowo piękne stroje

Od Krapita
Atrakcje

Informacje:

Firma: Krapita

Adres: Kraków

Opis:

Krapita - Szczudlarze na Twoim ślubie/weselu z naszej firmy z łatwością i przyjemnością w bardzo niestandardowy sposób urozmaicą Wasz wyjątkowy dzień. Ich rozmiary zawsze powodują zachwyt i uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Są oni w stanie wcielić się w rolę pięknych, dostojnych i bardzo dużych białych aniołów, rzucających kwiaty/ryż/cukierki/pieniążki pod kościołem, podczas wyjścia Pary Młodej po ceremonii zaślubin. Mogą także po prostu stać i pięknie prezentować się na Waszych pamiątkowych zdjęciach czy filmie. Mogą także w niecodzienny sposób witać gości zaproszonych na Wasz ślub/wesele.

Szczudlarze sprawdzają się również już podczas trwania wesela jako atrakcja sama w sobie. Przechadzając się na wyznaczonym terenie, w specjalnie dobranych strojach,  uśmiechając się, machając do ludzi, przybijając im piątki i robiąc sobie z nimi zdjęcia, sprawiają naprawdę „olbrzymie” wrażenie. Na pewno nie pozostaną oni niezauważeni. Są w stanie również puszczać gigantyczne bańki mydlane, czy np. modelować i rozdawać dzieciakom specjalne balony lub łakocie, a także wziąć udział w większym pokazie, czy występie, stanowiąc jego część.

Nasi artyści chodzą na szczudłach od wielu lat, można by rzec, że na szczudłach „czują się jak ryby w wodzie”. Poza tym posiadają umiejętności teatralne i pantomimiczne, które ułatwiają im grę w konkretnym charakterze postaci.

Co więcej, Krapita w swojej ofercie posiada bogate zaplecze przeróżnych strojów i kostiumów, dlatego nasi artyści bez problemu wcielą się w pożądaną przez Państwa rolę.

Działamy każdego dnia i o każdej godzinie na terenie całej polski.

Jeżeli jeszcze się Państwo zastanawiają, to zachęcamy, aby nie zwlekać i czym prędzej skontaktować się z naszą agencją.

Pozdrawiamy,

Zespół Krapita

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group