Yuppi

AndrzejArt - film i fotografia ślubna

Od Andrzej Art
Foto & Video

Informacje:

Firma: Andrzej Art

Adres: Strzyżów

Opis:

Cześć. Andrzejart to my.

Jesteśmy czteroosobową ekipą - Dagmara, Maciek, Wojtek i Andrzej. Fotografujemy od 10 lat, a 5 lata temu rozpoczęliśmy także filmowanie. Jeśli odwiedzasz naszą stronę, to oznacza że szukasz kogoś, kto uwieczni Wasz ważny dzień w oryginalny sposób, bez nudy i przesady. Wierzymy w miłość całym sercem, ponieważ kochamy i jesteśmy kochani. Wszystko, co najpiękniejsze zaczyna się od miłości. Być fotografem lub filmowcem ślubnym to opowiadać historię i widzieć świat oczami Pary Młodej i ich Gości. Specjalizujemy się w dokumentowaniu najpiękniejszych momentów. Potrafimy uchwycić to, co szczególne i wyjątkowe. Pamiętajcie – album i film ślubny jest pierwszą pamiątką nowo powstającej rodziny.

 

FILM I TELEDYSK ŚLUBNY

Fotografia ślubna i film ślubny, to cały nasz świat, świat który ciągle się zmienia, i ewoluuje. Choć dobrze czujemy reportaż, wieloplanowe kadry, storytelling, a w filmie ślubnym stawiamy na dobry montaż, to przede wszystkim uwielbiamy proste kadry, proste portrety, uczucia, emocje, spontaniczność. Fotografia ślubna oraz film ślubny daje naszej grupie właśnie takie możliwości. 

NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografując śluby i sesje ślubne czy filmując wesela poznajemy nowych, nieustannie nas zachwycających ludzi, dokładnie takich jak Ty! Jesteśmy ciekawi świata i uwielbiamy podróżować. Mieszkamy na Podkarpaciu, ale fotografia ślubna oraz film ślubny nie ma dla nas granic. Często wykonujemy reportaże ślubne w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Krośnie, Kielcach, Zakopanem, Nowym sączy czy Przemyślu.

Jeśli podobają Ci się nasze prace, to napisz do nas poprzez formularz kontaktowy
Pracujemy w całej Polsce, żadna odległość nam nie straszna. Kraków, Warszawa, Lublin, Rzeszów, Krosno, Zakopane, Nowy sącz, Gorlice, Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Przemyśl, Wieliczka, Katowice, Kielce, Wrocław, To tylko częśc miast w których Fotografowaliśmi i filmowaliśmy ślub i wesele.


Dodatkowo Realizujemy filmy: rekrutacyjne, wizerunkowe, okolicznościowe, spoty reklamowe, teledyski, filmy promocyjne, dokumenty, wideorelacje. Nowoczesne podejście do produkcji filmowej, rozbudowana baza sprzętowa 4K. Filmy lotnicze z Drona. Jesteśmy legalnie działającą firmą, każdemu klientowi wystawiamy rachunek.

 

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group