Yuppi

UMAMI Restauracja

Od Umami Restauracja
Restauracje i catering

Informacje:

Firma: Umami Restauracja

Adres: Sikorskiego 46 , Pyskowice

Opis:

Mam już ponad 9 okrągłych lat na karku i przez ten czas wiele się u mnie zmieniło, nie jestem tym samym miejscem, którym byłam kilka lat wstecz… jest jednak jedna rzecz, która się nie zmienia i wierzę, że nigdy się nie zmieni – uwielbiam gościć!

Lubię gdy odwiedzają mnie ludzie – rodziny z dziećmi, grupki znajomych, poważni panowie w garniturach i zakochane pary, które przyszły na randkę.

To ciekawe, każdy z nich czuje się u mnie dobrze – to chyba ta atmosfera, ciepłe światło, drobiazgi i detale, miękkie poduchy, świeże kwiaty – dbam o to by było u mnie przyjemnie, a nawet przytulnie, ale również przestrzennie i elegancko.

Nade wszystko kocham pyszną kuchnię i nieskromnie powiem, że mam czym się pochwalić. Zajrzyj do mojego MENU, aby się przekonać.

W mojej spiżarni ukryte są smaki lata, jak również dary innych pór roku. W mojej kuchni zawsze słychać śmiech. Moi dostawcy wiedzą, że ważny jest dla mnie dobry produkt z pewnego źródła.

Dbam o jakość – to bywa trudne, ale nie wyobrażam sobie by było inaczej, w tym obszarze nie akceptuję żadnych kompromisów. Mimo iż staram się, by było jak w domu (…hmm, właściwie to mój dom!), to jestem bardzo profesjonalna, świadoma swoim obowiązków i wielkiej odpowiedzialności jaką jest przyjmowanie gości – to nie przelewki.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group