Yuppi

MarHad Fotografia

Od Marcin Haduch
Foto & Video

Informacje:

Firma: Marcin Haduch

Adres: Husów

Opis:

Regulamin świadczonych usług

Sesje zdjęciowe które organizuję są całkowicie darmowe. – nie dotyczy sesji plenerowych wyjazdowych poza granicami Podkarpacia.


W ramach sesji gwarantuję modelce/modelowi usługę która nie generuje kosztów w dniu jej realizacji – za wyjątkiem sesji wyjazdowych co jest uzgadniane indywidualnie w zależności od miejsca.


Po sesji zdjęcia są poddane selekcji i wstępnej obróbce przeze mnie w najbliższych czasie i przesłane modelce/modelowi. Wybór zdjęć pozostaje po stronie modelki/modela z pośród wszystkich które są udostępnione pod wskazanym adresem internetowym. W przypadku braku możliwości realizacji umówionej sesji lub brakiem zdjęć z przyczyn technicznych postaram się w najbliższym terminie powtórzyć zlecenie. Wskazane przez modelkę/modela zdjęcia poddane zostaną finalnej obróbce której zakres jest również wspólnie omówiony i za każde wskazane zdjęcie pobierana jest opłata w wysokości 25 zł / szt.

W przypadku sesji wyjazdowych cena jest ustalana w zależności od specyfiki projektu jaki będzie zrealizowany (portret/ sesja dziecięca/ sesja studyjna/ sesja rodzinna) oraz ilości zdjęć z danej sesji – Kwota ustalana jest indywidualnie.


Istnieje możliwość wykupienia pakietu składającego się z minimum 10 zdjęć w cenie 300 zł, w ramach pakietu zdjęcia przekazane zostaną w formie cyfrowej oraz wydrukowane jako FotoKsiążka.

Przekazywanie zdjęć oraz realizacja płatności dokonywana jest przez portal ZALAMO.COM lub przelewem elektronicznym na wskazany rachunek bankowy po wcześniejszym otrzymaniu danych.

W celu rezerwacji terminu sesji lub pytań związanych z sesją oraz współpracą proszę o kontakt.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group