Yuppi

Cartolina - papeteria ślubna

Od Cartolina
Zaproszenia i kartki okolicznościowe

Informacje:

Firma: Cartolina

Adres: Łódź

Opis:

Hej! Jestem Magda, projektantka i pomysłodawczyni sklepu Cartolina – zaproszenia ślubne. Jestem autorką wszystkich treści i wzorów, które tu znajdziecie i które mam nadzieję staną się częścią Waszej uroczystości ślubnej. Wszystkie projekty papeterii od Cartoliny łączą w sobie nowoczesny styl, światowe trendy ślubne oraz Wasze spostrzeżenia i pomysły. Każde spotkanie z Wami, rozmowa telefoniczna, mail i internetowy komentarz jest dla mnie źródłem inspiracji oraz motywacją do dalszego działania. Projektom zapewniam też ten tajemniczy składnik, które moje dzieci nazwałyby sercem.

Tak, prywatnie jestem mamą dwojga urwisów i żoną księcia z bajki. Od kilku lat mieszkam poza miastem, gdzie odkrywam uroki natury, wypoczywam i zerkam na biegające za oknami wiewiórki. Co rano znajduję kilka minut na ćwiczenia fizyczne, a popołudniami kwadrans na kawę i kawałek czekolady (mmmmmm….).

Jeśli czujecie, że współpraca ze mną zaowocuje czymś pięknym, zapraszam Was do obejrzenia wzorów papeterii i złożenia zamówienia. Odezwę się do Was w celu uzgodnienia szczegółów projektu.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group