Yuppi

Gwiazdorzy - DJ & Wodzirej

Od DJ & Wodzirej Kielce - GWIAZDORZY
Muzycy i DJ

Informacje:

Firma: DJ & Wodzirej Kielce - GWIAZDORZY

Adres: Kielce

Opis:

NASZĄ IDEĄ IMPREZY JEST WCIELENIE W ŻYCIE WASZEJ WIZJI I POPROWADZENIE TEGO TAK, ABYŚCIE NAWET JAKO STARUSZKOWIE NA ŁAWCE W PARKU Z UŚMIECHEM WSPOMINALI GWIAZDORSKĄ IMPREZĘ.

smiley Zobacz filmy pod opisem smiley

ROBIMY TO DLA WAS, LECZ GWIAZDAMI JESTEŚCIE TU WY

INTEGRACJA Z KULTURĄ I ENERGIĄ Szalone zabawy, tańce z gadżetami i integracyjne animacje to podstawa naszej wizji idealnej imprezy firmowej, wesela, studniówki, karnawału, balu czy Sylwestra.

POZYTYWNE EMOCJE I INSPIRACJE ŚWIATEM Łączymy nasze doświadczenie z Waszymi przemyśleniami ucząc się zawsze czegoś nowego, byście Wy i Wasi zaproszeni goście, bawili się z nami jak nigdy dotąd.

MUZYKA Z WYCZUCIEM, OBRAZEM I EFEKTAMI Łączymy atrakcje, żonglujemy pomysłami i bawimy się teledyskami, więc każde spotkanie z nami to wspaniała cykająca bomba na wybuch której czekają wszyscy.

IMPREZY - Gramy i prowadzimy wesela, studniówki, sylwestry, eventy firmowe, bankiety, jubileusze, 18-tki i wszędzie tam gdzie potrzebują dj-ja, wodzireja, konferansjera, prowadzącego i animatora.

W SKŁADZIE - Występujemy przeważnie w duecie lecz współpracujemy z artystką od pięknego pokazu baniek z firmą animacyjną dla dzieci z osobami grającymi na saksofonie czy skrzypcach, z profesjonalną wróżką (NOWOŚĆ na weselach) i iluzjonistą. Jeżeli termin będziemy mieli zajęty na pewno kogoś fajnego Wam polecimy.

GDZIE? - Działamy na terenie Kielc i woj Świętokrzyskiego. Mieliśmy przyjemność grać dalej lecz to się wiąże się z dodatkowymi ustaleniami co do przyjazdu, noclegu itp...

MUZYKA - Repertuar dobieramy wspólnie tak, aby odpowiadał on Wam i Waszym gościom. Gramy największe hity wszystkich dekad, polskie i zagraniczne, a także disco-polo.

ZABAWA - Stawiamy na uśmiech i zaangażowanie gości. Tańce, gry (zawsze z wyczuciem), integracje, układy choreograficzne, oficjalny polonez, animacje multimedialne- wachlarz zabaw do wyboru.

SPRZĘT - Posiadamy wszystko, aby Państwa event nagłośnić, oświetlić, puścić prezentację np zdjęć czy filmów, dodatkowo na życzenie dysponujemy urządzeniem do wyświetlania logo czy imion, wytwornicami fontanny iskier, baniek, śniegu, ciężkiego dymu, confetti, napisem LOVE, fotobudką oraz zestawem świateł do dekoracji sal.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group