Yuppi

Impresja Smaku - niesamowite słodkości

Od Impresja Smaku
Torty i słodkości

Informacje:

Firma: Impresja Smaku

Adres: Kościelec

Opis:

Naszą misją jest wywołanie efektu “WOW” – maksymalnych wrażeń estetycznych i smakowych przygotowywanych aranżacji oraz wykonywanych dekoracji.
Każda realizacja wykonywana jest tak, jakbyśmy przygotowywali przyjęcie dla swoich bliskich. Największą satysfakcję czerpiemy z Państwa uśmiechu oraz zachwytu i zaskoczenia Waszego i Waszych gości.

  Fontanny

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór wielkości i pakietów fontann czekoladowych, fontann serowych i fontann alkoholowych. Jeśli nie jesteście pewni, który pakiet będzie dla Was odpowiedni, zapraszamy do kontaktu z nami, a nasz doradca z pewnością dobierze coś stosownego i dopasowanego do Waszych potrzeb. W naszych fontannach czekoladowych płynie tylko najlepsza belgijska czekolada, która dopieści kubki smakowe wszystkich Waszych gości - nawet tych najbardziej wymagających!

Atrakcje na przyjęcia

Wśród naszych atrakcji na przyjęcia znajdziecie dekoracje balonowe, ogromne pudła-prezenty z balonami z helem (tzw. Balloon Box) oraz strzelający balon gigant. Dekoracje z balonów jakie wykonujemy to balonowe łuki i girlandy, balonowe bramy, dekorujemy parkiety taneczne bukietami z balonów, wykonujemy dekorację sufitów balonami z helem, dekorujemy stoły biesiadne bukietami balonowymi, a także wykonujemy kolumny balonowe. Nasze realizacje wykonujemy na wesela, I Komunię Św., Chrzciny, urodziny, jubileusze, 18stki, eventay, imprezy firmowe i pikniki, na Sylwestra, na przyjęcia Noworoczne oraz bale karnawałowe.

Stół owocowy

Arbuzy z dedykacjami, logiem firmowym, czy imionami nowożeńców to przepiękna dekoracja. Owoce wyeksponowane na lustrzanych tacach, dekoracje z owoców i warzyw wykonane ręcznie techniką carvingu, melonowe koszyczki, egzotyczne palmy owocowe, stylizowane stoły z owocami… Tworzymy wyspy owocowe lub uporządkowane, geometryczne aranżacje. Wszystko po to aby zachęcić Waszych gości do degustacji. Stoły owocowe wykonujemy na 18stki, wesela, jubileusze, urodziny, I Komunię Św., Chrzciny, Sylwestra, bankiety i imprezy firmowe. Jeśli pragniecie wywołać efekt "WOW" - stół owocowy to obowiązkowy punkt przyjęcia!

Słodki stół

Candy-Bar, czy słodki stół w naszym wykonaniu to rodzaj bufetu czekoladowego, gdzie zmysły Państwa i wszystkich gości pieścić będzie najlepsza belgijska czekolada, z której wykonane są korpusy pięknych i przepysznych deserków oraz trufli. Deserki dekorowane są owocami, maczkiem cukierniczym, perełkami cukrowymi oraz dekoracjami z czekolady. W naszej ofercie znajdziecie deserki w przepysznej i słodziutkiej białej czekoladzie, jak i wykwintnej czekoladzie deserowej. Słodki Stół ma rozpieścić czekoladowo Waszych gości, a dodatkowy walor wniosą przepiękne dekoracje i nietuzinkowe szkło!

Fontanny czekoladowe

Nasze doświadczenie nabywamy od 2013 roku. Wiemy jak ważne jest profesjonalne wykonanie usługi i mogli się o tym przekonać nasi Klienci. Zaufało nam wiele firm i klientów indywidualnych – niektóre z ich rekomendacji mogą Państwo przeczytać w zakładce “Klienci o nas”.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo fontanny czekoladowe, fontanny serowe, fontanny alkoholowe. Aranżujemy stoły owocowe bogate w przeróżne dekoracje owocowe, palmy z owoców, kosze owocowe, które serwujemy na lustrzanych tacach i podajemy w nietuzinkowej formie Waszym gościom. W naszych fontanna płynie tylko najlepsza belgijska czekolada o obłędnym smaku i zapachu.

    Zainteresowany/na naszymi realizacjami?

    Zapraszamy Do Kontaktu

    © Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group