Yuppi

Only You Studio

Od Only You Studio
Foto & Video

Informacje:

Firma: Only You Studio

Adres: ul. Bracka 55/13 , Łódź

Opis:

Nie chcecie tandety i kiczu. Tworzę zdjęcia reportażowe, dynamiczne, niepozowane i przeładowane prawdziwymi emocjami. Nie będę was zaczepiał i machał, żebyście się na mnie spojrzeli. Będę w dobrym miejscu i dobrym czasie.

Stawiam na:

  • Dyskrecja: zapomnicie, że jestem i będziecie mogli skupić się na sobie i dobrej zabawie. Nie chcecie spędzić swojego wyjątkowego dnia w stresie, że musicie dobrze wypaść na zdjęciach - wypadniecie dobrze, bo uchwycę Wasze emocje.
  • Spokój: jestem dostępny dla Was w okresie przygotowań, jestem elastyczny i da się ze mną dogadać w każdej kwestii. Słucham uważnie. Jestem punktualny i słowny. Staram się niczym Was nie stresować i rozluźniać atmosferę. Wiem, że przygotowania ślubu i wesela to ciężka praca i nie trudno o stres.
  • Reportaż z prawdziwego zdarzenia: nie chcecie setek nudnych zdjęć, które ciężko będzie przeglądać. Chcecie starannie wyselekcjonowanego, spójnego reportażu ślubnego. Dam Wam zdjęcia, które opowiadają historię i przeniosą Was do tamtych wspomnień jak najlepszy film.
  • Bezpieczeństwo: bardzo dbam o swój sprzęt, dobrałem go tak, by nic mogło mnie zaskoczyć. Pracuję na dwa aparaty. Automatycznie robię kopię zdjęć na dodatkowej karcie pamięci. Dodatkowo jeszcze w trakcie wesela tworzę wirtualne galerie w chmurze i zgrywam zdjęcia na komputer. W ten sposób wiem, że Wasze wspomnienia są bezpieczne.

NASZE USŁUGI

OnlyYouStudio specjalizuje się w fotografii ślubnej. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę fotograficzną Waszego Ślubu. Doskonale rozumiemy, jak wyjątkowym dniem jest dzień ceremonii ślubnej, dlatego pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, aby uwiecznić na fotografiach każdy moment wzruszenia i radości. Każdą parę traktujemy indywidualnie, dostosowując ofertę do Waszych oczekiwań. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyście czuli się z nami komfortowo i abyście otrzymali wymarzoną ślubną pamiątkę.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group