Yuppi

Pod Światło - fotografia ślubna

Od Podswiatlo.pl
Foto & Video

Informacje:

Firma: Podswiatlo.pl

Adres: Żyrardów

Opis:

W dniu ślubu współpracuję z Emilią lub Kacprem, aby jeszcze lepiej zachować dla Was każdy istotny detal, kolor, moment… Często przygotowania mają miejsce w dwóch różnych pokojach czy nawet w dwóch domach, co więc zrobić? Fotografować Pannę Młodą czy Pana Młodego? Pracując we dwoje nie musimy wybierać… smiley

Wyłapujemy sytuacje, o których często nie mieliście pojęcia. Staramy się wykorzystywać naturalne światło, żeby jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, a jako reporterzy cały czas szukamy pięknych kadrów, aby jak najlepiej opowiedzieć Waszą Historię! Uśmiechamy się wink

Mieszkamy pod Warszawą, konkretnie w Żyrardowie słynącym z dawnych zakładów lniarskich, po których zostało tylko muzeum i budynki przekształcone w lofty.

Fotografujemy głównie na terenie województwa mazowieckiego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy pojechali do Was w najdalsze zakątki świata ;). Posiadamy kurs liturgiczny- niezbędny do możliwości uwieczniania ceremonii ślubnej, ważny na terenie całego kraju.

Przykładowe miejscowości, gdzie możecie nas spotkać podczas fotografowania ślubów ;): Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Skierniewice, Łódź, Żyrardów.

https://podswiatlo.pl/
© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group