Yuppi

Masterpiece Weddings & Events

Od Masterpiece Weddings & Events
Organizacja przyjęć

Informacje:

Firma: Masterpiece Weddings & Events

Adres: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 , Warszawa

Opis:

Jesteśmy dwiema przyjaciółkami z Warszawy. Świetnie rozumiemy się w życiu prywatnym i uzupełniamy w zawodowym. Branżę ślubną i eventową znamy od podszewki, bo jesteśmy z nią związane od wielu lat i jest ona również naszą pasją. Obydwie jesteśmy certyfikowanymi konsultantkami ślubnymi. Nie boimy się wyzwań i pracy pod presją. Każde przedsięwzięcie, którego się podejmujemy traktujemy jak nasze własne i skupiamy się na najmniejszych detalach i precyzji przy organizacji ślubu czy imprez. Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą  i pasją oraz przeprowadzić Was od początku do końca w miłej atmosferze przez cały proces organizacyjny. Wy jesteście najważniejsi, a my jesteśmy tu dla Was i z tą właśnie myślą stworzyłyśmy firmę Masterpiece Weddings & Events.

a

Jak działamy?

Twoje wydarzenie w naszych rękach

Przed Wami wspaniała przygoda, stwórzmy wspólnie jej scenariusz.

Rozdział I – Kontakt - Skontaktujcie się z nami telefonicznie: +48 501 514 214 , drogą mailową biuro@masterpieceweddings.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie Kontakt

Rozdział II – Spotkanie - Spotkajmy się w ustalonym miejscu oraz terminie. Chcemy poznać Was i Wasze oczekiwania. Wspólnie opracujemy  zarys całości wesela na podstawie waszych oczekiwań i wstępnego budżetu. Opowiemy Wam na czym dokładnie polega współpraca z nami i ustalimy wstępnie zakres naszych prac i obowiązków.

Rozdział III – Przedstawienie oferty - Po spotkaniu przygotujemy ofertę współpracy uwzględniającą Wasze indywidualne potrzeby. Otrzymacie również od nas szacunkowy budżet ślubny.Po zapoznaniu się z propozycją podejmujecie decyzję o przyszłej współpracy przy planowaniu Waszego ślubu.

Rozdział IV – Podpisanie umowy - Po akceptacji naszej propozycji podpisujemy umowę i od tego momentu zaczynamy organizować Wasz wymarzony dzień ślubu i przyjęcia weselnego.

Rozdział V – Stały kontakt - Priorytetem jest dla nas ciągły kontakt i informowanie Was o tym, na jakim etapie przygotowań jesteśmy. Daje to Wam komfort i spokój, a nam przekonanie, że właściwie realizujemy Wasze oczekiwania.

Rozdział VI – Koordynacja dnia ślubu - Kluczową zasadą naszej pracy jest koordynacja uroczystości ślubnej. Jest to dla Nas i dla Was bardzo ważne, aby w pełni dopilnować, że to co zostało przez Nas wspólnie zaplanowane wydarzy się w dniu ślubu bez żadnych przeszkód czy problemów.

Rozdział VII – Finalizacja formalności poślubnych - Zgodnie z Waszym życzeniem rozliczamy się w Waszym imieniu z podwykonawcami, tak abyście w dniu ślubu mogli skupić się wyłącznie na sobie, dobrej zabawie i celebrowaniu. Po uroczystości finalizujemy pozostałe płatności oraz formalności związane ze ślubem i przyjęciem weselnym.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group