Yuppi

Perfekcyjna Panna Młoda - warszataty

Od Perfekcyjna Panna Młoda - warszataty
Organizacja przyjęć

Informacje:

Firma: Perfekcyjna Panna Młoda - warszataty

Adres: Warszawa

Opis:

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że nie każda Przyszła Panna Młoda potrzebuje wedding plannera. Dla wielu z Was, przygotowania do własnego ślubu i wesela sprawiają ogromną frajdę. Powodują szybsze bicie serca, wydzielają się endorfiny. Macie poczucie, że robicie coś pięknego i ważnego. Doskonale odnajdujecie się w roli własnego konsultanta ślubnego. Doskonale to rozumiemy. Nie chcemy na siłę przekonywać Cię, że powinnaś zatrudnić którąś z nas. Jeśli masz czas, ochotę i wiedzę – doskonale sobie poradzisz z tym zadaniem.

Pozwól, że zaprosimy Cię na wyjątkowe wydarzenie. Wydarzenie przygotowane specjalnie z myślą o Tobie: Przyszłej Pannie Młodej, planującej i samodzielnie organizującej swój ślub i swoje wesele.

Co Cię czeka?

  1. Spotkanie z Dziewczynami, które, tak jak Ty, planują samodzielnie ślub i wesele.
  2. Spotkanie z ekspertami od wizerunku, make upu, strojów, fotografii i filmu – którzy pomogą Ci zrozumieć, na co trzeba zwrócić uwagę, planując tak duże wydarzenie.
  3. Spotkanie z doświadczonymi wedding plannerkami, które wskażą Ci drogę, jak zorganizować ślub i wesele i NIE ZWARIOWAć.

Po tym spotkaniu nie staniesz się wedding plannerem. Po tym spotkaniu będziesz miała wiedzę, jak zorganizować swój ślub i wesele. Będziesz miała narzędzia do idealnego zaplanowania tego dnia. Będziesz miała głowę wypchaną wiedzą, notes – notatkami, a torebkę wizytówkami.

Nasz sztab ekspertów (z różnych dziedzin) będzie do Twojej dyspozycji przez cały dzień. Będziesz mogła zadawać pytania, Rozwiać swoje wątpliwości.

To nie będzie kolejne, nudne szkolenie, jakich pewnie na pęczki doświadczasz w życiu zawodowym.

To będzie spotkanie inne niż wszystkie.

W luźnej atmosferze, w kameralnym gronie, przy lampce prosecco, porozmawiamy o Twoich planach. Pomożemy Ci podjąć właściwe decyzje. Wskażemy miejsca, w których czyhają pułapki.

Co robimy na warsztatach? 

Po pierwsze – tworzymy perfekcyjny plan.

Powiemy Ci, jak zaplanować przygotowania w całym okresie planowania ślubu i wesela. Od czego zacząć, na co zwrócić szczególną uwagę. Gdzie mogą pojawić się pułapki i jak ich uniknąć.

Po drugie – szacujemy perfekcyjny budżet.

Jak zaplanować i stworzyć budżet. Podpowiemy na czym nie warto oszczędzać, a gdzie można sobie pozwolić na tańsze rozwiązania. Możesz tego nie wiedzieć, ale powiemy Ci też, które rozwiązania są absolutnie zbędne i w praktyce się nie sprawdzają, a są jedynie „zjadaczami” budżetu.

Po trzecie – wybieramy perfekcyjny motyw przyjęcia.

Nie każdy lubi pudrowy róż i złoto. Jak wybrać perfekcyjną kolorystykę i styl przyjęcia? Jak dobrać dodatki, aby całość była spójna? Dlaczego ceny usług dekoratorskich mają tak ogromną rozbieżność? Czy można zrobić dekoracje przyjęcia na 100 osób za 3000 zł? 

Na te pytania dostaniesz wyczerpującą odpowiedź podczas naszych warsztatów!

Po czwarte – dobieramy perfekcyjnych usługodawców.

Fotografia i film. Jak wybrać idealnego usługodawcę? Co jest ważne przy wyborze? Jak kształtują się ceny na rynku i dlaczego jest tak drogo? Czy emocje na zdjęciach i filmie są ważne? Czy opcja 2 w 1 jest dla Ciebie? Na te wszystkie pytania poznasz odpowiedzi podczas warsztatów!

Po piąte – konstruujemy perfekcyjne menu.

Wybór menu i słodkości. Schabowy i rosół, a może krewetki? Blacha ciasta od Babci, mnóstwo słodyczy z lokalnej cukierni czy może fancy candy bar? Jak wybrać najlepszą wersję, na jakie wydatki się przygotować, kiedy zacząć poszukiwania i degustacje? To i wiele więcej zdradzimy na warsztatach!

Po szóste – wybieramy perfekcyjne outfity.

Wybór sukni ślubnej jest chyba najbardziej emocjonującym i miłym momentem podczas ślubnych przygotowań! Ale… Czy wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze tej jedynej? Czy wiesz, ile wcześniej się zabrać za poszukiwania salonu sukien ślubnych? Czy wiesz, że nie każda suknia będzie pasowała do wybranego przez Ciebie stylu przyjęcia? Pytań jest mnóstwo! Na każde z nich, podczas warsztatów, opowie doświadczona projektantka sukien ślubnych. W planach jest debiut sukien z najnowszej kolekcji i przymiarki dla uczestniczek warsztatów!

Po siódme – kreujemy perfekcyjny look.

Ha! Pięciominutowy makijaż zna chyba każda z nas  Myślisz, że taka opcja będzie wystarczająca w dniu Twojej uroczystości? Nasza makijażystka podpowie jak przygotować skórę, jakich kosmetyków użyć, ile wcześniej umawiać się na makeup i fryzurę. Zdradzi Ci też, dlaczego warto zatrudnić profesjonalistę do zrobienia makijażu ślubnego.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group