Yuppi

Papielove Zaproszenia

Od Papielove Zaproszenia
Zaproszenia i kartki okolicznościowe

Informacje:

Firma: Papielove Zaproszenia

Adres: Poznań

Opis:

To cudowne, że w dobie cyfryzacji, zwyczaj osobistego wręczania papierowych zaproszeń wciąż jest kultywowany. Warto zadbać o zaproszenia ślubne z odpowiednim  yprzedzeniem, by spokojnie odwiedzić przynajmniej tę część gości, którzy nie mieszkają bardzo daleko. Ponadto zaproszone osoby powinny mieć czas, na podjęcie decyzji i poinformowanie młodej pary o uczestnictwie w wydarzeniu. Wręczanie zaproszeń ślubnych gościom to piękny gest. Ich motyw to pierwszy sygnał dla zaproszonych osób o stylu w jakim odbędzie się to ważne  wydarzenie, Wbrew pozorom nie jest to jedynie kawałek papieru z informacjami o miejscu i dacie ślubu.

Tak  na prawdę jest to gest, który mówi zaproszonej osobie, że jest kimś ważnym w życiu pary młodej. Wszak w tym dniu chcą otaczać się tylko bliskimi i kochanymi osobami. 

Dlatego ważnym jest, by zaproszenia na ślub były wykonane starannie i z dbałością o szczegóły. W mojej ofercie znajdziecie wzory dopasowane do wielu motywów ślubnych tak by mogły tworzyć spójną całość z Waszym charakterem i wystrojem najważniejszego dnia w Waszym  życiu.

Dodatki dopasowane do motywu przewodniego uroczystości to idealne uzupełnienie wesela. Znajdziecie tutaj winietki z nazwiskami gości, zawieszki na alkohol z tekstami humorystycznymi oraz refleksyjnymi, numery stołów oraz plany ich rozmieszczenia, coraz bardziej popularne menu weselne, pudełka na koperty, księgi gości oraz wiele innych dodatków. Każdy z nich może być kompatybilne z zaproszeniami ślubnymi z mojego sklepu lub dopasowane do papeterii zakupionej już w innym miejscu. 

Ważnym elementem dopełniającym idealne wesele są dekoracje ślubne. Tutaj znajdziecie ozdoby na salę weselną, do przybrania samochodu, a także kościoła.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group