Yuppi

Herbowa - sala bankietowa

Od Sala bankietowa Herbowa
Domy weselne - Dworki - Pałace

Informacje:

Firma: Sala bankietowa Herbowa

Adres: Łapanów

Opis:

Jednym z najważniejszych elementów planowania imprezy okolicznościowej jest wybór miejsca jej lokalizacji. To od tego w dużej mierze zależy satysfakcja gości i zadowolenie organizatorów uroczystości. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań by stworzyć miejsce na miarę Państwa wysokich oczekiwań. Kompleksowa oferta, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście i szczera pomoc w trakcie organizacji to gwarancja udanej zabawy.

Dogodna lokalizacja stanowi nasz niewątpliwy atut, a duży parking to praktyczne rozwiązanie zapewniające komfort uczestników przyjęć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez okolicznościowych, zadbamy o każdy szczegół tak, by nic nie zakłóciło przebiegu uroczystości. Dostosujemy wystrój do charakteru przyjęcia, wspólnie z Państwem przygotujemy menu, służyć będziemy pomocą w podejmowaniu kluczowych decyzji, od których zależy powodzenie imprezy.

Jesteśmy otwarci na sugestie i prośby, za główny cel stawiamy sobie bowiem Państwa satysfakcję. Nasz profesjonalizm oraz bogatą ofertę potwierdza zadowolenie i lojalność dotychczasowych klientów. Zapraszamy również Państwa do zapoznania się z naszą propozycją. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki galeria, która ukazuje piękno wnętrza przygotowanej do Państwa dyspozycji sali bankietowej.

Sala

Sala bankietowa HERBOWA to wolnostojący budynek z piękną, nowoczesną salą z dużym tarasem, mogącą ugościć 300 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęć weselnych, okolicznościowych. Nowoczesna aranżacja wnętrza oraz wystrój dostosowany do charakteru uroczystości zauroczy gości. Funkcjonalny układ sali sprawi natomiast, iż bezproblemowym stanie się rozmieszczenie stołów, a goście cieszyć się będą dużą powierzchnią do tańca i zabawy.

Obiekt oprócz ogromnej Sali posiada kącik zabaw dla dzieci z oddzielną łazienką, miejsce to wypełnione zabawkami i atrakcjami przeznaczonymi dla najmłodszych uczestników uroczystości da im radość z zabawy wśród rówieśników.

Sala wyposażona jest również w profesjonalne nagłośnienie, dzięki czemu odbywać się tu mogą konferencje dla ok. 400 uczestników. Od lat współpracując z podmiotami organizującymi tego typu spotkania zyskaliśmy doświadczenie, które wsparte zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta owocuje kolejnymi z sukcesem zakończonymi, spotkaniami biznesowymi organizowanymi w naszym lokalu.

Nasze atuty to wyśmienita kuchnia, nowoczesny wystrój sal, profesjonalna obsługa jak również doradztwo w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych zdobyte w ciągu dwudziestu lat pracy.

W prezencie Para Młoda otrzymuje:

  • Nocleg w eleganckim apartamencie w noc poślubną (mogą się tam również odbywać przygotowania przedślubne).
  • Zniżkę na noclegi dla gości weselnych.

Hotel

Hotel HERBOWA to 8 komfortowych pokoi dla 26 osób utrzymanych w wysokim standardzie i oryginalnej, nowoczesnej stylistyce wnętrza. Komfortowe wyposażenie pokoi dostosowane do potrzeb klientów to tylko jeden z atutów. Z myślą o wygodzie naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy pokoje z dostawką lub łóżeczkiem dla dziecka.

 

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group