Yuppi

Mucharscy Foto

Od Mucharscy Foto
Foto & Video

Informacje:

Firma: Mucharscy Foto

Adres: Toruń

Opis:

Ona, dziennikarka. On, marketingowiec. Połączyły ich wspólne studia i pasja. Od lat robią zdjęcia, głównie reportaże, bo uchwycenie tych wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil, pełnych uczuć i historii, to coś co cieszy ich najbardziej.

Co warto wiedzieć wybierając fotografa ślubnego?

Sami długo zastanawialiśmy się nad fotografem dla nas podczas naszego ślubu i wesela. Za reportażem kryje się historia i warto porozmawiać z fotografem i zauważyć na co fotograf zwraca uwagę. Czasem ważne dla Pary młodej jest zdjęcie Babci, która tańczy do swojej ulubionej piosenki, a czasem zdjęcie brata, która w czasie imprezy na parkiecie pojawił się tylko raz, a para młoda chciałaby zatrzymać tę chwilę.

My właśnie tym się kierujemy, jako dziennikarze mamy spore doświadczenie w rozumieniu wyjątkowości momentów i chwil.

Sesja rodzinna

Jak wygląda sesja plenerowa?

Sesja plenerowa, to więcej niż tylko kilka zdjęć. Zaczynamy od zapoznania się nawzajem musimy zbudować wieź między sobą (fotograf-osoba fotografowana), tak aby nie czuć skrępowania i dobrze się rozumieć. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać to co najlepsze i pokazać trochę emocji na zdjęciach. Prawdziwa radość i swoboda zaczyna się po godzinie wspólnej pracy, dlatego planujemy sobie jedną sesje plenerową na dzień, po to, aby mieć swobodę i czas na zrobienie jak najlepszych zdjęć.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group