Yuppi

Pałac Rozalin

Od Pałac Rozalin
Domy weselne - Dworki - Pałace

Informacje:

Firma: Pałac Rozalin

Adres: Pałacowa 27 , Rozalin

Opis:

Zespół pałacowo – parkowy w Rozalinie to dawna posiadłość Rozalii z książąt Lubomirskich Rzewuskiej. Dzisiaj, po ponad 150 latach, otwiera dla Ciebie swoje podwoje. W bliskiej odległości od Warszawy odkryjesz zachwycający park i XIX-wieczny Pałac projektu Henryka Marconiego. To połączenie elegancji i klasyki. Obecnie w Rozalinie organizujemy wyjątkowe przyjęcia weselne, spotkania rodzinne i biznesowe, niestandardowe eventy, a także szkolenia i konferencje.

Teren zabytkowego parku, stawy, polany oraz ulokowany pośród nich Pałac, namiot bankietowy, awangardowa restauracja z salą konferencyjną i butikowy hotel dają spektrum wielu możliwości, zarówno dla masowych wydarzeń plenerowych, jak i kameralnych, wyjątkowych spotkań przy wspólnym stole oraz wykwintnym menu Szefa Kuchni.

Pałac Rozalin to miejsce dla tych, którzy cenią sobie ciszę, wolną przestrzeń i bogactwo środowiska naturalnego. Obiekt położony jest pośród malowniczych kompleksów leśnych, rozległych pół i łąk, które są częścią „zielonego pierścienia Warszawy”. Ugościmy Cię menu przygotowanym na bazie lokalnych produktów, sezonowych warzyw i ziół z ogrodu Szefa Kuchni oraz mięs wędzonych w naszej wędzarni.

Niezależnie od celu z jakim do Nas przyjeżdżasz dopilnujemy byś poczuł się po prostu wyjątkowo!

WYJĄTKOWE MIEJSCE EVENTOWE W OKOLICACH WARSZAWY

Tak niedaleko stolicy – 25 minut drogi od warszawskiej metropolii, a jednak w  samym sercu i głębokim zaciszu zabytkowego parku, znajdziesz idealne miejsce na przyjęcie weselne – urokliwy Pałac Rozalin. Niewielki, a jednocześnie okazały budynek w fenomenalnym stylu z XIX wieku wprowadzi Cię w niezapomnianą bajkę podczas Twojego przyjęcia weselnego. Możliwości i potencjał posiadłości w Rozalinie są ogromne. Możemy zorganizować zarówno romantyczne i kameralne przyjęcie w historycznych murach pałacu, bądź awangardowej przestrzeni restauracji, jak i spektakularne, plenerowe wesele bez sali weselnej – stoły pomieszczą do 300 osób, gdyż oferujemy cudowny, ogromny namiot bankietowy..

UNIKATOWE MIEJSCE

Nie ma na Świecie drugiego takiego miejsca do zorganizowania przyjęcia weselnego. Pałacyk położony jest w zacisznej okolicy, ma duszę i charakter oraz piękną i niezwyczajną historię. Klimat miejsca tworzą również wyjątkowi ludzie, którzy pracują by ten dzień, jakim jest ślub był najpiękniejszym dniem w Twoim życiu. Na terenie obiektu mamy eleganckie, duże sale weselne, dom weselny, sale bankietowe, fenomenalne wnętrza perfekcyjnie nadające się na profesjonalne zdjęcia z uroczystości i cudowny ogród - miejsce idealne na imprezy w plenerze. Bez wątpienia to świetne miejsce na wesele!

100% PRODUKT

Zadbamy o Ciebie serwując wyjątkowe jedzenie stworzone przez Szefa Kuchni Tomasza Łagowskiego. Poznasz smak ziół i warzyw z naszego ogrodu, zasmakujesz w mięsach wprost z naszej wędzarni, przegryziesz chlebem wyjętym prosto z pieca. Nie jest nam wszystko jedno czym Cię poczęstujemy! Nasza kuchnia gwarantuje menu ślubne w kunsztownym stylu dopasowane do potrzeb pary młodej i gości weselnych, a obsługa dołoży wszelkich starań, o jak najbardziej stylowe i profesjonalne wykonanie swojej pracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

WŚRÓD NATURY

Otacza nas absolutna zieleń - przepiękny dwór, park, polany, stawy - świetna alternatywa na uroczystość nad jeziorem i ogrom Puszczy Młochowskiej. Goście weselni słyszą szum drzew, a nie gwar miasta, bądź hałas jadących samochodów, a to z pewnością trafi w ich gust i pozwoli na niezapomnianą zabawę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www, oraz do kontaktu.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group