Yuppi

Vivatorre - Naturalna Fotografia Ślubna

Od Vivatorre - Naturalna Fotografia Ślubna
Muzycy i DJ

Informacje:

Firma: Vivatorre - Naturalna Fotografia Ślubna

Adres: Cieszyn

Opis:

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś. Nazywam się Jakub Połomski, jestem fotografem ślubnym i pejzażowym. Zapraszam na mój foto blog. Obejrzysz tam najnowsze zdjęcia ślubne z fotoreportaży oraz sesji ślubnych, jak również sesji narzeczeńskich. Jeśli szukasz fotografa na swój ślub, to polecam swoje usługi. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej. Moje zdjęcia pejzażowe są dostępne w do nabycia w globalnej sieci galerii YellowKorner. Naturalna fotografia ślubna.

paleta

Naturalna fotografia ślubna

Nie lubię nudy i rutyny. W czasie fotografowania staram się być kreatywny. Na sesjach zdjęciowych dbam o luźną atmosferę, żebyście nie czuli się spięci. To pomaga wyzwolić w Was prawdziwe spontaniczne emocje. Zamiast zdjęć typowo pozowanych, wolę naturalną fotografię ślubną, dlatego często robię zdjęcia z zaskoczenia. Kiedy fotografuję naturę, staram się uwiecznić jak najwięcej barw. Jednak kiedy fotografuję ludzi, wolę używać stonowanych ciepłych barw, żeby skoncentrować uwagę na emocjach. Dlatego nie znajdziecie tu jaskrawych przesyconych fotografii. Moje zdjęcia ślubne bardziej przypominają analogowe jak te wykonane na filmie Kodak Gold.

odznaka

Fotograf na wesele

Możecie mi zaufać, fotografuję od 16 lat. Jestem laureatem Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic, a także innych krajowych i międzynarodowych konkursów. Wiem jak zachować się w czasie ceremonii ślubnej, żeby uchwycić ważne momenty bez przeszkadzania nikomu. Jestem dyskretny. W kościele nie używam lamp, a z mojego aparatu można usłyszeć jedynie ciche dźwięki migawki. W trakcie wesela również staram się nie zakłócać Wam ani Waszym gościom zabawy. Jako fotograf na wesele jestem całkowicie do Waszej dyspozycji. Dlatego w trakcie wesela możemy wykonać sesje grupowe, zdjęcia z zimnymi ogniami, a nawet sesję ślubną.

Profesjonalny fotograf ślubny

Fotografia ślubna to specyficzna wymagająca dziedzina fotografii. Profesjonalny fotograf ślubny musi pamiętać nie tylko o odpowiednich ustawieniach aparatu, które trzeba kontrolować na bieżąco. Przede wszystkim fotograf musi mieć na uwadze Parę Młodą i wszystko, co dzieje się wokół niej. Chwile takie jak składanie przysięgi, pierwszy taniec, czy podziękowanie dla rodziców, to podstawa dobrego reportażu ślubnego. Ważne jednak są również wszystkie te momenty, których opisu nie ma w poradniku fotografa ślubnego. Uchwycenie spontanicznych emocji, chwil pełnych wzruszeń zagwarantuje przeżywanie podobnych emocji podczas oglądania zdjęć ślubnych w albumie.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group