Yuppi

Fotografia marzeń

Od Fotografia Marzeń
Foto & Video

Informacje:

Firma: Fotografia Marzeń

Adres: Warszawa

Opis:

Cześć! Mam na imię Krzysiek i jestem fotografem ślubnym oraz rodzinnym. Jeśli chcesz zobaczyć więcej fotografii ślubnych lub rodzinnych w moim wykonaniu, to zapraszam Cię do zakładek portfolio oraz na blog, które zawierają  zdjęcia reportażowe i plenerowe.  Znajdziesz tam także sesje narzeczeńskie, rodzinne, portretowe oraz fotografie z Chrztów. Jeśli szukasz fotografa na swój ślub lub inną okoliczność rodzinną czy zawodową, to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

JAK CHCECIE BYĆ ZAPAMIĘTANI?

Moje pary poszukują osobistego podejścia i autentyczności na fotografiach. Takie podejście sprawia, że w dniu ślubu zawsze jestem bardzo blisko i dzięki temu mogę udokumentować wszystkie ważne momenty, emocje, szczere uczucia oraz sfotografować najbliższe Waszym sercom osoby. Jakie są moje pary? To osoby odważne, nie bojące się wyzwań oraz nowości, chcące stworzyć coś swojego, coś odzwierciedlającego ich charakter, osobowość a przy tym wszystkim chcą po prostu pozostać sobą. Dzięki temu moje reportaże są złożone z momentów i emocji. Niektóre z nich pokazują szczęście, niektóre pozostają wzruszające. Bywają huczne, a zarazem ciche. Patrząc w nieoczywiste miejsca staram się uchwycić najlepsze z nich. Szukam ich wszędzie – w alejkach, w drzewach, w dotyku, w oczach, w słowach…

Fotografia Ślubna Warszawa | Kris Staszewski – Fotograf Ślubny Warszawa

 

Specjalizuje się w fotografii ślubnej, rodzinnej, dziecięcej i portretowej. Fotografia ślubna daje mi najwięcej satysfakcji. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, gdyż dzień Waszego ślubu jest niepowtarzalny. Pracując zawsze staram się, żeby żadna ważna chwila nie umknęła mi sprzed obiektywu. Najczęściej pracuję na terenie województwa mazowieckiego między innymi w miastach Piaseczno, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Radom, Konstancin, Grójec, Otwock, Ciechanów, Płońsk, Żyrardów, Maków Mazowiecki. Chętnie podejmuję się też zleceń w każdym innym zakątku Polski oraz poza granicami naszego kraju.

Na codzień współpracuję z Agatą, która zajmuje się zawodowo wizażem. Jej makijaże są magiczne a metamorfozy w jej wykonaniu olśniewają swym czarem. Oferujemy atrakcyjne ceny na pakiet fotograf + makeup.

 

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Jeśli szukasz naturalnych i dynamicznych zdjęć ślubnych o charakterze reporterskim, to bardzo dobrze trafiłeś…

Emocje i obecność bliskich którzy towarzyszą nam w dniu ślubu są niewątpliwie najważniejsze. Moim zadaniem jako fotografa ślubnego jest uchwycenie relacji między ludźmi oraz wydarzeń i detali w taki sposób aby nawet po długich latach wracały do Was piękne wspomnienia, które wywołują wzruszenie i szybsze bicie serca.

Decydując się na nasze usługi możecie liczyć na:

  • reporterski styl pracy, dzięki któremu będziemy niewidoczni a wasze zdjęcia będą szczere, naturalne, pełne emocji i ponadczasowe
  • przyjemną atmosferę i profesjonalizm od pierwszego kontaktu
  • pewność, że powierzacie najważniejsze wydarzenie w Waszym życiu w ręce profesjonalistów i wszystkie kluczowe momenty znajdą się w waszym albumie
  • czas realizacji do 14 dni roboczych – nie będziecie czekać długo aby zobaczyć pierwsze ujęcia.

Oferta reportażu ślubnego w cenie 2500 zł zawiera:

  • 12 godzin fotografowania, od przygotowań do oczepin
  • galeria internetowa dla gości
  • plener w dniu wesela 
  • 400 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce graficznej.
  • 100 wydruków 15x23 cm w ozdobnym etui

W naszej ofercie znajdują się także: sesja plenerowa innego dnia, sesja narzeczeńska, makijaż oraz albumy i wydruki wysokiej jakości.

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group