Yuppi

LOVE ART PHOTO

Od LOVE ART PHOTO Michał Teresiński
Foto & Video

Informacje:

Firma: LOVE ART PHOTO Michał Teresiński

Adres: Opole

Opis:

Mam na imię Michał. Bardzo lubię długie spacery po lesie. W letnie wieczory śmigam na deskorolce. Przeważnie słucham smutnych chłopców z gitarami, ale lubię też pozamiatać nóżką przy zimnych bitach. Inspiracji szukam w filmach Davida Lyncha i w klasyce kina lat 70-tych. Lubię gotować włoską kuchnię :) Jestem prze-szczęśliwym mężem i tatą.

Fotografia jest nie tylko moją wielką pasją, ale też sposobem na życie- już pierwsza praca, którą rozpocząłem po studniach (z wykształcenia jestem socjologiem- antropologiem kulturowym) polegała na przemierzaniu ulic z aparatem w ręku- byłem reporterem prasowym (w tym czasie wygrałem konkurs na najlepszy fotoreportaż magazynu Lajf).

Od kilku lat tworzę Love Art Photo– mój znak rozpoznawczy. Ukończyłem wiele branżowych warsztatów, m. in. Kurs Fotografii Ślubnej w Lubelskiej Szkole Fotografii. Wielokrotnie sam prowadziłem autorskie kursy fotograficzne dla młodzieży w rożnych lubelskich instytucjach kultury. Posiadam upoważnienie do fotografowania celebracji liturgicznych ????

W 2020 r. moje dwie fotografie prezentowane były w ramach międzynarodowej wystawy WhoMan- Open Eyes Economy Summit w Krakowie.

W ubiegłym sezonie, moje zdjęcie zostało wyróżnione jako jedno z najlepszych na świecie (The Most Kickass Wedding Images from 2019) według międzynarodowej społeczności fotograficznej Looks Like Film!

Najbardziej lubię fotografować sesje lifestyle- zakochane pary, sesje rodzinne oraz reportaże ślubne.

Każde zlecenie to inna historia, inne oczekiwania i pomysły. Dlatego napisz do mnie i opowiedz mi o twoim pomyśle na zdjęcia. Niezwłocznie odpowiem :)

© Copyrights 2019 Yuppi  |  Polityka prywatności Agencja Interaktywna Sun Group